Оренда екскаваторів, навантажувачів, баштових кранів та іншої спецтехніки

Центр спеціальної техніки АЛЬФАТЕХ надає в оренду гусеничні екскаватори Hyundai, фронтальні навантажувачі, вилочні навантажувачі Hyundai, бульдозери Shantui, вібраційні котки Shantui, автогрейдери Shantui, міні спецтехніку Bobcat і весь спектр навісного обладнання на вищевказану техніку.

Ексклюзивні умови на оренду баштових кранів.

Оренда техніки здійснюється по всій території України.

Зв'яжіться з нами і ми допоможемо Вам підібрати техніку, розробимо індивідуальну схему роботи, зробимо все, щоб співпраця була максимально взаємовигідною.

Контакти відділу оренди техніки:

Адреса: Україна, Дніпропетровська обл., м. Підгороднє, Автодорога М04, 227км+580м, Знам'янка-Луганськ-Ізварино
Тел.моб: +38 067 524 76 12 (керівник відділу оренди техніки)
Тел.: +38 056 732 33 46
Тел. гарячої лінії: +38 067 541 11 11
Електронна пошта: m@alfatech.com.ua

Оренда спецтехніки - відмінне рішення!

Часто виникають ситуації, коли потрібна спецтехніка для виконання короткотермінових робіт, але купувати її не має сенсу. У такому випадку, оренда баштових кранів, екскаваторів, міні навантажувачів та іншої спецтехніки буде дуже доречною.

Чим вигідна оренда?

Брати спецтехніку в оренду безумовно вигідніше, ніж купувати її. Купівля іноді просто недоцільна. Не придбавати ж новенький екскаватор, щоб викопати котлован під приватний будинок? Краще орендувати, провести роботи і віддати техніку.

Оренда баштових кранів, міні навантажувачів, екскаваторів і т.д. позбавляє вас проблем, пов'язаних з ремонтом, обслуговуванням і транспортуванням техніки. Усі ці зобов'язання лежать на компанії, яка надає спецтехніку.

Ви отримуєте справну машину, яка працюватиме згідно заявлених характеристик. Орендований навантажувач або екскаватор обов'язково оглядається після проведення робіт. Адже ніхто не захоче виплачувати неустойку, так що техніку перевіряють ретельно.

Можна орендувати більш дорогу спецтехніку, ніж ви можете собі дозволити купити. Якщо у вашому бюджеті закладена сума на купівлю, скажімо, екскаватора, але коштів вистачить лише на малотоннажну машину, не купуйте - орендуйте. Так і дешевше вийде і техніку відповідну взяти можна.

Як здійснюється оренда?

Як правило, умови оренди у всіх компаній досить стандартні. Ви телефонуєте менеджеру, обговорюєте обсяги робіт, час, місце, тип техніки і т.д. Прораховується вартість, складається індивідуальний план. Ви вибираєте найбільш придатний варіант із запропонованих. Інші нюанси обговорюються окремо і прописуються в договорі.

Користуючись послугами надійних компаній, ви можете бути спокійні з приводу якості надаваних послуг і дотримання термінів робіт.