Всі новини

Набори для роботи на полі для телескопічного навантажувача Bobcat R-Series

20.04.2023

Дослідіть справжню універсальність свого телескопічного навантажувача Bobcat Compact R-Series з комплектами післяпродажного обслуговування.

Розроблені для вашого обладнання Bobcat, ви можете бути впевнені, що набори будуть найкращим вибором для оптимізації ефективності, комфорту та додавання нових функцій для більшої продуктивності в польових умовах експлуатації.

 

Наприклад, ви хочете спростити щоденне обслуговування? Змащування мастилом є ключовим для того, щоб забезпечити, що ваш телескопічний навантажувач працює на найвищому рівні, і для спрощення цього процесу пропонуємо набори для легкого змащування, які об'єднують головні точки змащення в одній доступній області, щоб зробити ручне змащення легшим і швидшим для користувача.

Вам потрібне додаткове світло  для вашого телескопічного навантажувача? Набір світлодіодних робочих ламп Boom Work Light забезпечить ефективність за розумну ціну, довгий термін служби, низьке споживання електроенергії та яскраве біле світло для покращення видимості під час роботи.

Зателефонуйте нам і дізнайтеся більше 067 510 40 01