Всі новини

Нові аксесуари для мастил Bobcat

26.12.2023

Раді представити в мережі новий асортимент аксесуарів для змащування, з високоякісними насосами, доступними в мобільному або стаціонарному виконанні, з живленням від стисненого повітря або джерела 230 В змінного струму, а також резервуарами для зберігання, транспортними візками, басейнами для збору відпрацьованої оливи, на додаток до дуже популярних мастильних пістолетів Bobcat.

Компанія Bobcat побачила можливість підвищити ефективність, управління та прибутковість роботи з рідкими продуктами у відділах обслуговування дилерських центрів.

Дозування мастильних матеріалів за допомогою 210-літрової бочки та 1000-літрової місткості IBC: ідеальне рішення для економії коштів у вашій майстерні.

У той час, як мастильні матеріали в дрібній розфасовці добре підходять для кінцевих споживачів, використання наливних рішень у вашій майстерні з 210-літровими бочками й 1000-літровими IBC-баками є найбільш економічним способом обслуговування великого автопарку.

У великогабаритної упаковки є багато переваг:

  • Нижча ціна за літр (ціна IBC за літр на 15% дешевша, ніж у дрібній упаковці, ціна за літр у бочці 210 л на 10% дешевша, ніж у дрібній упаковці)
  • меншої обробки матеріалу
  • Менше необхідного простору
  • Менше відходів
  • Зменшений ризик забруднення
  • Зменшення ризику розливу

Що нового в асортименті? 

Електричні насоси
Для майстерень, не обладнаних стисненим повітрям, використання електричних насосів є обов'язковим. Тепер доступні нові електричні насоси (230 В змінного струму), придатні для розподілу мастильних матеріалів безпосередньо з бочок або баків IBC 1000 л. Насос не потребує стисненого повітря і живиться від стандартного джерела 230 В змінного струму. Мобільна версія оснащена 4-колісним візком для зручності експлуатації та ідеальної мобільності в майстерні. Версія IBC має опорну панель насоса, яка підходить для стандартного 1000-літрового бака IBC.

Мобільний пневматичний насос для 50-кілограмового мастила
З мобільним пневматичним мастильним насосом Bobcat 50 кг мастило стане простіше, ніж будь-коли. Виготовлений з високоякісних матеріалів і зібраний з високою точністю, він гарантує надійність і довговічність.

Легкий в установці, простий в експлуатації, надійний і ефективний для всіх майстерень, оснащених стисненим повітрям. Як і для іншого обладнання, ми також пропонуємо запасні частини, щоб гарантувати, що ви відремонтуєте тільки те, що дійсно потрібно.

Мобільний електричний насос для охолоджувальної рідини/антифризу
Тепер доступний новий комплект мобільного електричного насоса (230 В змінного струму) для розподілу охолоджувальної рідини з водою або концентратом антифризу безпосередньо з бочок. Насос не потребує стисненого повітря і живиться від стандартного джерела 230 В змінного струму.

Насос легко експлуатується, а візок забезпечує відмінну мобільність при роздачі охолоджувальної рідини або антифризу.

Мобільний резервуар для збору зливної оливи
Відчуйте зручність експлуатації під час зливу обладнання за допомогою цього колісного підкапотного зливного бака на 70 л. Доступні дві версії: без насоса або з насосом для встановлення на стіну (з прямим підключенням шланга).

За додатковою інформацією звертайтеся у відділу продажу запчастин.