Всі новини

Прототип колісного екскаватора HW155H на водневих паливних елементах від Hyundai

05.06.2024

Hyundai Construction Equipment представив прототип колісного екскаватора HW155H, який використовує водневі паливні елементи. Це 14-тонний екскаватор, що генерує електроенергію завдяки хімічній реакції між киснем з атмосфери та воднем у паливному елементі. Генерація електроенергії забезпечує до восьми годин роботи, а єдиним викидом є вода.

Це електричний екскаватор, але замість акумулятора тут використовується водневий паливний елемент. Заправка екскаватора займає лише 20 хвилин, що значно скорочує час простою техніки.

Прототип HW155H став результатом партнерської угоди між Hyundai Construction Equipment, Hyundai Motors та Hyundai Mobis, підписаної у березні 2020 року. "Ця технологія розроблена в рамках партнерства з нашими дочірніми компаніями під брендом Hyundai," зазначив Крис Девіс, представник компанії Hyundai. 

Попри те, що серійна версія екскаватора на водневих паливних елементах ще потребує кількох років розробки, Hyundai вже бачить цю технологію в своєму майбутньому і планує лідирувати в її розвитку. 

Часті запитання (FAQ)

1. Яка тривалість роботи екскаватора HW155H на одному заряді водневих паливних елементів? Екскаватор HW155H може працювати до восьми годин на одному заряді.

2. Скільки часу займає заправка екскаватора HW155H? Заправка екскаватора HW155H займає лише 20 хвилин.

3. Яка основна перевага використання водневих паливних елементів у будівельній техніці? Основною перевагою є те, що єдиним викидом є вода, що робить цю технологію екологічно чистою.