Всі акції

Акція листопад-грудень Bobcat

09.11.2022

У листопаді та грудні ви зможете отримати додаткову знижку 10% при покупці комплектів дообладнання та дооснащення, а також акумуляторних батарей.

Акція поширюється на такі продукти

  • Весь асортимент фірмових акумуляторних батарей Bobcat

  • Комплекти дообладнання та дооснащення

Повний перелік продуктів, на які поширюється дана пропозиція, можна дізнатися у нашому відділі запчастин​  ☎️067 510 40 01.

Акумулятори Bobcat гарантують надійний запуск!

У холодну погоду акумуляторні батареї зазнають підвищених навантажень, адже їм доводиться видавати вдвічі більший струм для прокручування колінчастого валу двигуна. Знайдіть час, щоб проінспектувати акумулятори на техніці ваших клієнтів. Перевірте дроти та з'єднання на наявність слідів зносу та корозії, тому що ці дефекти можуть стати причиною падіння потужності.

Щоб отримати більш детальну інформацію про актуальний асортимент акумуляторних батарей Bobcat, зателефонуйте нам 067 510 40 01.

 

Можна збільшити поле огляду оператора за допомогою комплектів камери заднього виду.

Рекламна акція поширюється на весь асортимент комплектів додаткового обладнання та дооснащення, але ми хотіли б окремо звернути вашу увагу на комплекти камери заднього виду. Це ергономічне та зручне рішення для повсякденних завдань.

  • Проста в установці та використанні. Вся процедура встановлення комплекту камери дуже проста і не вимагає внесення будь-яких змін до електропроводки машини.
  • Увімкнувши камеру до джгута кабіни, можна повністю інтегрувати її в систему керування машиною. Камера автоматично вмикатиметься під час увімкнення запалювання.
  • Комплект камери заднього вигляду дозволяє стежити за тим, що відбувається позаду машини, а безліч налаштувань дисплея та камери дають можливість додатково покращити зображення (в поле зору потрапляє ТСУ).
  • У комплект для навантажувачів (арт. 7329670) входить додатковий кольоровий TFT LCD дисплей із діагоналлю 4,3″. Інший комплект камери підключається до штатного монітора.

Звертаємо увагу, що камера заднього виду не призначена для повноцінного контролю за роботою на майданчику. Оператор повинен стежити за ситуацією та не допускати появи сторонніх у зоні проведення робіт.