Всі акції

Акція на березень — квітень 2023 року

27.02.2023

У березні та квітні ми надаємо додаткову знижку в 10% на оригінальні запчастини Bobcat.

Нижче наведено різні деталі, включаючи:

  • Кромки та зубці для ковша
  • Біти для рубанка
  • Щітки зі сталі та полімерів
  • Різні частини для шнека
  • Лісові, ланцюгові та роторні ріжучі частини
  • Частини для подрібнювача пнів.

Чи готові до ще одного раунду? Купуйте нові деталі навісного обладнання, що зношуються, щоб все було готове!

Час настав! Замовте нові деталі навісного обладнання, що зношуються, і будьте готові до важких робіт з оригінальними запчастинами Bobcat. Полегшіть свою роботу завдяки нашим чудовим насадкам та різноманітним опціям, які ідеально до них підійдуть, з додатковою знижкою 10%.

Погляньмо, що ми можемо запропонувати!

Інструменти для гідромолотів

З використанням спеціального процесу загартування інструменти були оптимізовані для застосування, забезпечуючи високу міцність і стійкість до зносу для тривалого терміну експлуатації.

Кільцеві щітки, щітки для ринв і щетина для волоті з вусами

Цей інструмент призначений для підмітання асфальту, глини, гравію, піску, легкого снігу та інших видів дорожнього сміття. Він складається з вкрай міцної комбінації щетин та внутрішнього кільця, що підвищує міцність щітки та дозволяє їй справлятися з важкими роботами, не втрачаючи при цьому щетин.

Набір різальних інструментів для ланцюгових косарок Bobcat

Коли настане час замінити старі різальні інструменти, можна покластися на комплекти ножів чи молотків від Bobcat. Вони включають все необхідне для повної заміни.

Інструменти для відновлення доріг

Для виконання складних робіт з шліфування, фрезерування та різання асфальту, бетону та гірських порід необхідні відповідні інструменти. Наш асортимент твердосплавних насадок від Bobcat пропонує широкий вибір насадок для стругальних верстатів, дискових пилок та шліфувальних машин. Нова конструкція корпусу забезпечує оптимальне проникнення та обертання, а шайба зменшує навантаження та знос системи фіксатора та тримача.

Ріжуча кромка

Ріжуча кромка – це перше, що стосується землі, коли ківш вгризається у багнюку. Щодня вона піддається впливу абразивних матеріалів, тому важливо забезпечити захист кромки ковша від пошкоджень та зношування.

Деталі кріплення шнека

Ми пропонуємо широкий вибір деталей, що швидко зношуються, для шнеків, які найкраще підходять для вашого ґрунтового середовища — від низького до сильного стирання ґрунту. Ми також пропонуємо додаткові версії із загартованого або твердосплавного матеріалу, які продовжують термін служби деталей.

Деталі фрез, мульчерів та роторних фрез

Щоб забезпечити максимальну продуктивність у всіх важких умовах, оригінальні деталі забезпечать таку ж продуктивність, як заводське складання.

Деталі подрібнювача пнів

Оригінальні зубці Bobcat, виготовлені з карбіду для забезпечення твердості та міцності, є правильним вибором для заміни зношених зубів на насадці для подрібнення пнів Bobcat.

Якщо вам потрібна більш детальна інформація, можете звернутися до нашого відділу продажу запчастин та навісного обладнання за номером 067 510 40 01.