Всі акції

Додаткова знижка 10% на гусениці та запчастини до ходової системи Bobcat

23.06.2022

У липні та серпні додаткова знижка 10% на гумові гусениці та запчастини для ходової системи Bobcat.

Зробіть замовлення на гумові гусениці та запчастини для ходової системи Bobcat, щоб досягти максимальної плавності ходу. Всі елементи ходової системи розроблені з урахуванням найсуворіших технічних вимог Bobcat, вони чудово поєднуються з нашими фірмовими гумовими гусеницями та дозволяють продовжити термін служби техніки Bobcat.

Заміна гусениць – це зручний привід перевірити стан усієї ходової системи. Замінивши зношені ковзанки, зірочки та напрямні колеса, які безпосередньо контактують з гусеницями, ви зможете забезпечити плавність роботи машини. Інвестуйте свої кошти у перевірену систему, щоб отримати максимум за власний кошт!

Чи знаєте ви?

Результати незалежних випробувань свідчать, що гусениці Bobcat мають більший ресурс.

Компанія Bobcat опублікувала результати нових випробувань, у яких порівнювалися сумісні гусениці інших виробників із фірмовими гусеницями Bobcat. Ви навряд чи здивуєтеся, дізнавшись, що переможцем став бренд Bobcat. Це підтверджує не тільки наші заяви про більш високу зносостійкість, чудові експлуатаційні якості та збільшений ресурс. Це також свідчить, що вкладення в купівлю фірмової якісної продукції Bobcat можуть окупитися шляхом того, що такі гусениці ходитимуть довше і їх потрібно буде рідше змінювати.

Ось лише кілька фактів

Гусениці Bobcat на 30% краще протистоять витягуванню в процесі експлуатації, ніж найближчий конкурент серед аналогів.

Тому, що гусениці Bobcat менше витягуються, значить вони довше працюють, тому їх потрібно рідше змінювати й менше часу піде на пов'язані з цим простої.

Втрата маси в результаті зносу гусениць Bobcat на 21% менше, ніж в інших брендів.

Найменша втрата маси означає, що гусениці Bobcat зношуються більш рівномірно та повільно.

Вибір очевидний: гусениці Bobcat мають кращі експлуатаційні характеристики, зберігають їх довше й окупають вкладені у придбання кошти. Це гарна інформація як для операторів техніки, так і для її власників, які прагнуть скоротити час простоїв та підвищити ефективність роботи компактних гусеничних навантажувачів Bobcat.

Акція діє з 01.07.2022 по 31.08.2022

Телефон для довідок ☎️ 067 510 40 01.