Всі акції

Не гальмуй! Знижка 10%

04.03.2021

Інвестуйте в обслуговування ходової частини своєї техніки, щоб збільшити термін її служби. Заміна гусениць - це зручний привід перевірити стан ходової частини, замінити зношені катки та зірочки, які безпосередньо контактують з гусеницями та від яких залежить плавність роботи приводу. Інвестуйте свої кошти в перевірену систему, щоб отримати максимум за свої гроші!

У період березень-квітень 2021 купуйте будь-які гумові гусениці Bobcat зі знижкою 10%. Акція поширюється на наступні продукти:

  1. Гумові гусениці
  2. Накидні гусениці
  3. Катки і зірочки

 

 

 

 

Гумові гусениці

Bobcat завжди рекомендує встановлювати оригінальні гумові гусениці Bobcat. Власна методика всебічних випробувань і співпраця з кращими постачальниками дозволяє оптимізувати всі компоненти, і в тому числі гумові гусениці, під всі машини Bobcat.

Гумові гусениці Bobcat Premium

  • Гумові гусениці найвищої якості, використовуються для комплектації серійно випускаючих машин.
  • Розроблені та протестовані спеціально для техніки Bobcat.
  • Ідеально підходять для багатогодинної роботи на будівельних майданчиках.
  • На гусениці серії Premium пропонується розширена гарантія терміном до 24 місяців або 2000 мотогодин, а також до 36 місяців або 3000 мотогодин

Гумові гусениці Bobcat Standard

  • Ідеальний варіант для старих, рідко використовуваних або експлуатованих в нескладних умовах машин.
  • Все найкраще від гусениць Premium за вигіднішою ціною.

Малюнок протектора

Гусениці Bobcat випускаються з різними малюнками протектора, що дозволяє підвищити ефективність використання техніки при виконанні самих різних завдань.

Широкі гусениці рекомендуються для умов, коли необхідно працювати з низьким тиском на ґрунт і з високою прохідністю. Якщо потрібно домогтися високого тиску на ґрунт, кращого зчеплення і підвищеної тяги, слід вибирати найвужчі гусениці.

Ходова частина

Істотна частина витрат в загальній структурі експлуатаційних витрат припадає на ходову частину. Котки й зірочки ведучих коліс знаходяться в прямому контакті з гусеницями та працюють з ними як єдина злагоджена система. Інвестувати свої кошти слід тільки в перевірені системи, щоб отримати максимум за свої гроші.

Однак навіть при використанні найкращих компонентів порушення правил експлуатації може привести до прискореного зносу і підвищення навантаження. Щоб продовжити термін служби шасі та деталей приводу і знизити чинне на них навантаження, дотримуйтесь перераховані нижче прості правила.

Екскаватори:

Намагайтеся якомога менше використовувати ківш для риття в положенні, коли стріла повернута в бік.

Щоб знизити навантаження на всі елементи ходової частини, стріла під час риття повинна знаходитися між передніми напрямними колесами.

Навантажувачі:

Режими, що вимагають високої потужності й крутного моменту, можуть призводити до прискореного зносу гусениць і ходової частини.

Щебінь, гравій та інший знаходиться на майданчику сміття володіє високими абразивними властивостями та при попаданні між деталями ходової частини може викликати прискорене зношування.

Деталі ходової частини та гусениці схильні до прискореного зносу в режимах підвищеного тертя, наприклад при розвороті з обертанням гусениць в протилежних напрямках.

З усіх питань придбання акційних комплектуючих, телефонуйте нам ☎️ 067 510 40 01.

Акція діє з 1 березня по 30 квітня.