Всі акції

Своєчасне обслуговування техніки Bobcat

25.02.2020

Приділіть своїй техніці Bobcat трохи турботи і тепла - зараз дуже вдалий час для повної передсезонної або планової перевірки в майстерні або на вулиці, щоб забезпечити максимальну продуктивність обладнання і уникнути позачергових технічного обслуговування. Проведіть повну перевірку, замініть фільтри і експлуатаційні рідини на машинах Bobcat - підготуйтеся до нового сезону зі знижкою 10% в березні і квітні на продукти для обслуговування техніки Bobcat, такі як комплекти фільтрів, мастильні матеріали та допоміжні пристрої, для змащення!

Пам'ятайте: комплекти фільтрів - це відмінний спосіб заощадити час і гроші. Найякісніші гідравлічні, паливні та повітряні фільтри, а також масляні фільтри двигуна в одному наборі! Не ризикуйте, завжди вибирайте самі надійні захисні засоби - фільтри Bobcat, які відрізняються винятковою зносостійкістю, високим ступенем захисту від забруднень, підвищену міцність і великою довговічністю. Не забудьте: для найкращого захисту техніки Bobcat масло гідравлічної системи необхідно міняти раз на рік або через кожні 1000 мотогодин.

Центр спеціальної техніки Альфатех - ексклюзивний дилер техніки і запчастин Bobcat. Постійна наявність, гарантія якості, гнучка система знижок.

Акція діє з 01.03.2020 по 30.04.2020, докладніше можна дізнатися зателефонувавши нам 067 510 40 01.