Обробіток ґрунту

Борони і дискатори Unia

Подкатегории
Параметры
— 
Борони і дискові агрегати Akcent Akcent Борона пружинна Експлуатаційна маса, кг: 740-1700 Потреба в потужності, к.с.: 70-100 Ширина захвату, м: 6-12
Борони і дискові агрегати FRONT C/TL FRONT C/TL Борона дискова Експлуатаційна маса, кг: 790-1500 Потреба в потужності, к.с.: 70-130 Ширина захвату, м: 3-4

Дискова борона UniaДискова борона Unia - обладнання для розпушування ґрунту на глибину до 7-20 см. Що проводиться з метою затримки вологи за допомогою руйнування поверхневої кірки, усунення бур'янів і вирівнювання поверхні під посівну техніку. Сільськогосподарські агрегати з шириною захвату до 12 м за один прохід підходять для обробки великих площ після оранки перед посівом зернових або технічних агрокультур, лущення стерні після збиральних комбайнів.

Ґрунтообробне обладнання вагою 740-1700 кг агрегатується з тракторами потужністю 70-130 л. с. Необхідна потужність трактора рекомендується виробником для кожної моделі. Техніка високої якості відомого польського виробника сільськогосподарських агрегатів заслужено користується довірою у аграріїв України.

Дискова борона Unia: особливості конструкції

Дискова борона Unia складається з таких елементів:

  • міцної опорної конструкції на колесах;
  • 24-36 круглих дисків діаметром 450-560 мм, розміщених в 2 ряди (зубчасті - для розпушування і хвилясті - для подрібнення грудок ґрунту);
  • між дисками розміщуються пристосування-чистики, які запобігають забивання конструкції рослинними залишками;
  • пружинний механізм для амортизації при рельєфі поверхні.

Кожен диск монтується на окремій стійці під кутом до осі навішування. Залежно від твердості і вологості оброблюваного ґрунту, можна регулювати кут нахилу дисків, щоб підібрати потрібну глибину розпушування. Модульний тип конструкції значно спрощує обслуговування агрегатів в процесі експлуатації, легко проводиться заміна окремих зношених вузлів. При транспортуванні або зберіганні рама складається.

Купити дискову борону Unia в Україні від компанії «Альфатех»

У центрі спеціалізованої техніки «Альфатех» можна купити борону Unia Matris Armoni і інших модифікацій від виробника за мінімальною ціною на ринку України. Оглянути моделі можна на нашій виставковому майданчику в селищі Підгородне, Дніпропетровської області.

Устаткування поставляється за адресою покупця нашої транспортної службою протягом 10 робочих днів з моменту замовлення. Для оформлення покупки потрібно звернутися в наші регіональні представництва в обласних центрах України або зв'язатися з менеджерами по представленим контактними телефонами.

Читать далее