Обробіток ґрунту

Фрези і мульчувачі Agrisem

Подкатегории
Параметры
Фрези і мульчувачі Actimulch Actimulch Фреза вертикальна Експлуатаційна маса, кг: 120-2530 Ширина захвату, м: 3-4 Потреба в потужності, к.с.: 180-220

Фреза вертикальна ActimulchМульчувач Agrisem потрібен для дроблення бур'янів, рослинних залишків перед посівом агрокультур і розподілу подрібненої органічної маси на поверхні ґрунту. Ґрунтові фрези Agrisem додатково змішують подрібнену масу з верхнім шаром ґрунту. Такий агрозахід збагачує ґрунт корисними речовинами, покращує мікроциркуляцію повітря і вологи, що значно підвищує врожайність.

Устаткування агрегатується з тракторами потужністю 180-220 л. с. за допомогою механізму швидкого зчеплення. Агрегат чіпляється позаду або збоку транспортного засобу, ширина захвату площі за один прохід складає 3-4 м. Завдяки високій якості виготовлення, термін служби складає не менше 10 років при мінімальних вимогах до техобслуговування.

Особливості конструкції

Конструкція мульчувача складається з таких елементів:

  • металевого закритого корпусу з ножами для дроблення рослинної маси;
  • роторів (12 штук при ширині 3 м, 16 штук при ширині 4 м), які приводять в рух захватний механізм і подрібнювальні ножі;
  • вала для пресування подрібненої маси;
  • планки для вирівнювання поверхні ґрунту.

Ґрунтові фрези Agrisem включають секцію голчастих розпушувачів для змішування органіки з землею на глибину до 15-20 см. Конструкція спроєктована таким чином, щоб забезпечити ефективний результат при наявності великої кількості бур'янів, залишків великих стебел соняшнику, кукурудзи. Допускається одночасне виконання операцій обробки ґрунту і сівби при комбінації ротаційної борони і сівалки від виробника Combisem.

Купити мульчувач Agrisem в Україні від компанії «Альфатех»

У центрі спецтехніки «Альфатех» можна купити мульчувач Agrisem за мінімальною ціною на ринку України. Ми реалізуємо нове високоякісне обладнання «Агрісем» з гарантією обслуговування, доступний великий вибір оригінальних запасних частин для заміни зношених деталей наявних агрегатів. Всі моделі нашої техніки представлені на виставковому майданчику в селищі Підгородне, Дніпропетровської області, де їх можна оглянути і протестувати в роботі.

Оформити угоду можна в наших регіональних представництвах в обласних містах України або при відправці онлайн-заявки. За домовленістю доставляємо замовлене обладнання в будь-який регіон України протягом 10 робочих днів з дня замовлення.

Читать далее