Посівні комплекси, сівалки, посадкова техніка

Посівні комплекси Unia

Посівні комплекси Fenix 3000 Fenix 3000 Грунтообробний посівний комплекс

Посівний комплекс Unia дозволяє одночасно провести передпосівну підготовку ґрунту, висів насінневого матеріалу і внесення добрив. Внаслідок поєднання операцій дискування та висіву за один прохід витрати на проведення посівних робіт знижуються на 20-25%. Відсутність тимчасового інтервалу між передпосівної підготовки та посівом запобігає втрати вологи з ґрунту, що збільшує вирощуваних сільськогосподарських культур.

Особливості конструкції

Масивний посівний комплекс Unia вагою 6,5-7,6 т агрегатується з тракторами потужністю 140-240 к. с. Модульна конструкція шириною до 6 м включає такі основні блоки:

  • центральний бункер для завантаження насіння місткістю 3000 куб. дм;
  • волокуша для вирівнювання ґрунту перед дискованієм;
  • 2 ряди дискових зубів для розпушування ґрунту;
  • каток для вирівнювання ґрунту перед посівом;
  • сошники для створення посівних борозд;
  • висіваючі котушки з різними накладками для насіння різного розміру;
  • загребателі ґрунту після висіву зерна.

Контроль швидкості висіву, дозування насіння, глибини насіннєвого ложа і ширини міжрядь проводиться за допомогою централізованої автоматичної системи. Для установки необхідних параметрів посіву та відображення поточних значень при роботі передбачений електронний дисплей.

Купити посівний комплекс Unia в Україні від компанії «Альфатех»

Центр спецтехніки «Альфатех» реалізує посівні комплекси Unia за мінімальною ціною серед аналогічних пропозицій на ринку України. Можливе укладання угод за програмами кредитування. Ми поставляємо нове обладнання високої якості на свої склади та доставляємо за адресою покупця своєї транспортної служби.

Оглянути посівні агрегати та протестувати їх в роботі можна на нашій виставковому майданчику в селищі Підгородне, Дніпропетровської області. Щоб купити посівний комплекс Unia, потрібно відправити онлайн-заявку або оформити договір з регіональними представниками в обласних центрах України.

Читать далее