Трактори

Колісні трактори Mahindra

Параметры
— 
— 
Колісні трактори MAHINDRA 8000 MAHINDRA 8000 Трактор без кабіни Експлуатаційна маса, кг: 3042 Вантажопідйомність, кг: 1800 Потужність, к.с.: 80
Колісні трактори MAHINDRA 8000 MAHINDRA 8000 Трактор Експлуатаційна маса, кг: 3950 Вантажопідйомність, кг: 1800 Потужність, к.с.: 80
Колісні трактори MAHINDRA 9500 MAHINDRA 9500 Трактор Експлуатаційна маса, кг: 4100 Вантажопідйомність, кг: 2500 Потужність, к.с.: 92

Колісний трактор Mahindra в Україні

Колісний трактор Mahindra недавно з'явився на ринку України, але вже має позитивні відгуки завдяки високим експлуатаційними властивостями, тривалого терміну служби і простоті обслуговування. Відомий бренд представляє міні-трактор без кабіни для індивідуальних господарств і невеликі моделі з кабіною для об'ємних робіт, високих навантажень. Машини оснащені продуктивним дизельним мотором, гідравлікою і надійною коробкою передач з легким зчепленням для зручного управління. Герметичні кабіни максимально адаптовані для комфортної роботи трактористів.

Трактори «Махіндра»: застосування

Інженери-конструктори компанії «Махіндра» розробили моделі колісних тракторів для універсального застосування. Сільськогосподарські колісні трактори Mahindra використовуються для широкого спектра робіт:

 • передпосівної обробки ґрунту;
 • захисту посівів від шкідників;
 • збирання врожаю;
 • внесення добрив;
 • перевезення вантажів;
 • роздачі кормів.

Залежно від цільового призначення трактор «Mahindra» оснащується причіпними механізмами: культиваторами, сівалками, косарками, розкидачі добрив, кормороздавачами. Доступні опції управління швидкістю руху, настройки ширини колії, допустимої тяги відповідно до вимог експлуатації. Можна купити трактор Mahindra, сумісний з навісним обладнанням власного виробництва та інших поширених марок.

Технічні особливості колісних тракторів Mahindra

Колісні трактора «Махіндра» заслужили репутацію компактної та надійної техніки. Вони підходять для кліматичних особливостей України, відповідають міжнародним вимогам по екології. Серед їх переваг:

 • при невеликих габаритах досягаються високі тягово-швидкісні показники (потужність двигуна – 82-90 к. с., вантажність – 1,8-2,5 тонн);
 • відмінна керованість і маневровість завдяки впровадженню сучасних технологій;
 • економічна витрата палива, тривалі міжсервісні інтервали.

Відповідний варіант транспортного засобу підбирається з урахуванням максимального навантаження, різновидів планованих робіт, специфіки кліматичних умов. Техніка проста в обслуговуванні, недорога в ремонті. Пропонується широкий вибір комплектуючих вузлів і деталей.

Купити колісні трактори Mahindra в компанії «Альфатех»

Ми реалізуємо індійські трактори в Україні за оптимальною ціною, якість продукції підтверджується сертифікатом виробника. Машини та комплектуючі поставляються з заводів-виготовлювачів, тому ціна цих транспортних засобів найкраща на ринку. Крім того, доступні додаткові послуги:

 • грамотна консультація наших фахівців при підборі спецтехніки або запчастин;
 • гарантійне обслуговування і ремонт в післягарантійний період;
 • швидка доставка нашої транспортною службою купленої продукції в будь-який регіон України.

Щоб купити колісний трактор «Махіндра» в Україні, потрібно відправити онлайн-заявку або зв'язатися з нашими менеджерами за вказаними номерами телефонів. Можна також обговорити умови угоди з регіональними представниками в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, Черкасах, Полтаві та інших великих містах України. Протестувати роботу нашої сільськогосподарської техніки можна на виставці в селищі Підгородне, Дніпровської обл.

Читать далее