Ремонт автогрейдерів

Автогрейдер – сучасна техніка, яка використовується в будівельних та дорожніх роботах. Продукція від перевірених виробників обладнана якісними гідравлічними системами, двигунами, трансмісіями та іншими вузлами. Однак при тривалому використанні не виключені пошкодження, які змушують проводити ремонт автогрейдерів. Компанія АльфаТех надає професійні ремонтні послуги. Ви можете звернутися безпосередньо в сервісний центр з необхідним обладнанням, який розташований в м. Підгородне (Дніпропетровська область), або замовити одну з 20 виїзних бригад.


Перелік можливостей ремонту автогрейдерів від Альфатех

Як і будь-яка інша спецтехніка, автогрейдер з часом втрачає продуктивність. Проблема обумовлена зносом окремих деталей та вузлів, які мають граничний робочий ресурс, встановлений виробником. Серед несправностей можна виділити типові проблеми:

 • пошкодження двигуна – серед головних проблем можна виокремити витік охолоджувальної рідини, несправність термостата, вихід з ладу масляної помпи, забруднення паливних фільтрів, знос поршневих кілець, несправність форсунок тощо;
 • несправності гідравлічної системи – неправильна робота циліндрів, витік або необхідність заміни гідравлічного мастила, пошкодження клапанів і т. д.;
 • вихід з ладу трансмісії – зниження рівня трансмісійного мастила, шуми, вібрації або пропуски перемикання передач через несправність фільтрів, насосів та інших компонентів;
 • несправності паливної системи, які можуть розвиватися при засміченні фільтрів та трубок;
 • часткове пошкодження або повний вихід з ладу приводів вентилятора, елементів шатунно-поршневої системи, колінчастих валів, паливних форсунок, втулок, кілець тощо.

Ремонт автогрейдера передбачає первинну діагностику техніки з використанням сучасного обладнання. Воно дозволяє оцінити стан окремих вузлів та систем, визначати деталі, які потребують заміни або відновлення. Сервісне обслуговування розповсюджується виключно на компоненти, які дійсно потребують ремонту. Роботи починаються тільки після складання детального кошторису, де визначені несправності та прорахована вартість відновлення. Тому замовник не переплачує за недоцільні дії.

Ремонт та сервіс від офіційних сертифікованих спеціалістів

Команда сервісного центру Альфатех складається зі спеціалістів з багаторічним досвідом в ремонті спецтехніки та професійною освітою. Вони чудово орієнтуються в конструкції, принципі роботи різних моделей автогрейдерів та іншого обладнання. Це дозволяє їм чітко виявити проблему та швидко усувати її.

Альфатех є офіційним дилером продукції різних виробників спецтехніки, в тому числі Hyundai, Shantui, Bobcat, Retech, Ausa, Caterpillar та багатьох інших брендів. Тому ремонт автогрейдерів передбачає встановлення виключно оригінальних та нових запчастин. На сервісне обслуговування надається офіційна гарантія – якщо замінені запчастини вийдуть з ладу раніше гарантійного терміну, спеціалісти зобов’язуються встановити нові деталі безплатно.

На складі компанії широкий перелік деталей, що дозволяє швидко та ефективно проводити навіть капітальний ремонт автогрейдера. Ця процедура сприяє повному відновленню можливостей спецтехніки, вона прослужить ще багато років за умови відповідального ставлення та регулярної діагностики.

Ремонтні роботи відповідають сучасним стандартам. Пріоритетом є не швидкість, а якість обслуговування, щоб після завершення робіт автогрейдер був повністю готовий до тривалого використання. Для ремонту не застосовуються б/в запчастини або деталі сумнівного походження.

   

Умови ремонту автогрейдерів від Альфатех

Компанія проводить ремонт автогрейдерів та іншої спецтехніки за чітко визначеною процедурою:

 1. отримання звернення від клієнта та надання йому консультацій;
 2. первинна діагностика спецтехніки, яка може проводитись виїзною бригадою, але краще звернутися до сервісного центру, де в наявності все необхідне обладнання;
 3. складання акта приймання техніки – в ньому вказуються всі виявлені несправності, стан окремих деталей та вузлів, перелік необхідних робіт для відновлення працездатності;
 4. складання документа з описом точної вартості робіт – він надається замовнику, і лише після його підтвердження розпочинається ремонт за узгодженим планом;
 5. виконання ремонтних робіт – розбирання окремих вузлів, демонтаж пошкоджених деталей, їх заміна новими оригінальними запчастинами;
 6. збирання спецтехніки та контрольна перевірка працездатності після завершення ремонтних робіт.

За наявності незначних пошкоджень виїзні бригади Альфатех можуть усунути їх на місці роботи спецтехніки. Це дозволяє власникам автогрейдерів не переривати діяльність на тривалий час, адже простій дорожньої техніки може призвести до негативних наслідків для її власника. Після первинної діагностики визначається, чи можна відремонтувати автогрейдер на місці, чи він потребує транспортування до сервісного центру для капітального ремонту.

Після завершення ремонтних робіт замовнику надається вся необхідна документація: акт виконаних робіт, перелік замінених деталей, каталог ремонт КПП автогрейдера та інших вузлів. Перед прийманням техніки клієнтом вона проходить перевірку під навантаженням – лише за умови ефективного виконання визначених виробником робіт вона вважається справною. Можна звернутися до кол-центру Альфатех в телефонному режимі та отримати всю необхідну інформацію про діагностику та ремонт різних видів спецтехніки.

Якщо вийшов з ладу автогрейдер – телефонуйте 067 510 40 08 та залишайте заявку на професійну безкоштовну консультацію service@alfatechtd.com.ua.

Сервісне обслуговування автогрейдера в Альфатех — цілодобова технічна підтримка 24/7 – працюємо заради нашої Перемоги!

Телефонуйте 067 510 40 08 та залишайте заявку на професійну безкоштовну консультацію service@alfatechtd.com.ua.