Ремонт бульдозерів

Інтенсивне використання бульдозера для будівельних, землерийних, очищувальних, дорожніх та інших видів робіт призводить до суттєвого навантаження на його компоненти та вузли. Навіть у якісної техніки від перевірених виробників з часом виникають несправності, які потребують кваліфікованого втручання. Компанія Альфатех здійснює ремонт бульдозерів в рамках сервісного центру в місті Підгороднє або з виїзним обслуговуванням бригадою фахівців. У будь-якому випадку гарантуються відповідальний підхід, встановлення оригінальних запчастин та гарантований позитивний результат.


Перелік послуг з ремонту бульдозерів

Сучасний бульдозер – складна спецтехніка, яка складається з багатьох вузлів та систем, які працюють узгоджено. Різні проблеми можуть свідчити про несправності певних компонентів. В кожній окремій ситуації необхідне розроблення індивідуального ремонтного плану. Компанія Альфатех надає наступні послуги, враховуючи типові проблеми, які виникають при експлуатації бульдозерів:

 • усунення забруднення повітряних фільтрів та системи охолодження – очищення компонентів сприятиме кращій працездатності мотора;
 • заміна масляних фільтрів та контроль рівня мастила в системі;
 • відновлення зношених редукторів, гідроциліндрів та інших компонентів гідравлічної системи;
 • ремонт відвала бульдозера – навісного обладнання для ґрунтових робіт, яке втрачає працездатність через пошкодження різальної кромки або адаптерів;
 • відновлення або заміна втулок, стріл тощо;
 • діагностика та ремонт КПП, якщо виникають проблеми при перемиканні передач бульдозера.

До вузлів, які найчастіше пошкоджуються, відносять гідравлічні циліндри та насоси, ковші, стріли, бруси та інші компоненти, які безпосередньо задіяні в роботі бульдозера під високим навантаженням. Робота може передбачати як повну заміну зламаних деталей, які не підлягають відновленню, так і покращення якостей оригінальних компонентів. Наприклад, масляні або повітряні фільтри можна почистити, а не замінювати.

Складність ремонту та його вартість багато в чому залежать від своєчасності звернення до фахівців. Рекомендуємо проводити регулярне профілактичне обслуговування техніки, навіть якщо працівники не помічають будь-яких несправностей. Багато пошкоджень розвиваються поступово, а раннє виявлення допоможе відновити бульдозер меншими силами, запобігти значним пошкодженням.

   

Ремонт та сервіс від офіційних сертифікованих спеціалістів

Ремонтом бульдозерів в компанії Альфатех займається команда кваліфікованих фахівців, які мають значний досвід роботи з різними моделями та марками спецтехніки. Такий підхід дозволяє виробити чіткий план, який передбачатиме заміну виключно реально пошкоджених компонентів. Нами не практикується ремонт справно працюючих запчастин заради необґрунтованого підвищення вартості послуг.

Важливою перевагою Альфатех є офіційне співробітництво з виробниками спеціальної техніки протягом десятків років. Налагоджена взаємодія з брендами Hyundai, Shantui, Bobcat, Retech, Ausa, Caterpillar та іншими компаніями дозволяє отримувати оригінальні запчастини швидко й на привабливих умовах. На складі завжди в наявності широкий перелік деталей, тому замовнику не доведеться очікувати, поки вони будуть доставлені з-за кордону.

В компанії добре розуміють, що для вашого бізнесу важливо якнайшвидше відновити працездатність бульдозера, адже тривале простоювання призводить до матеріальних втрат. Однак гонитва за швидкістю роботи не має загрожувати якості ремонту. Тому проводиться ретельна діагностика, а робота займає стільки часу, скільки дійсно потрібно для якісного відновлення. Краще підвищити часові витрати, щоб після отримання спецтехніки власник користувався нею без повторного виходу з ладу.

На кожну запчастину надається гарантійний термін обслуговування. Альфатех відповідає за якість встановлюваних деталей, а якщо буде виявлено заводський брак та дефекти, проблеми будуть усунуті безплатно або запропоновані нові запчастини необхідного рівня. Є можливість здійснити капітальний ремонт бульдозерів для повного відновлення техніки із суттєво пошкодженою великою кількістю вузлів.

Умови ремонту бульдозерів від Альфатех

Ремонтні послуги надаються на прозорих та привабливих для клієнтів умовах. Є різні варіанти обслуговування – при незначних пошкодженнях вони можуть бути усунуті виїзною бригадою без потреби в переміщенні техніки до сервісного центру. Сервісні автомобілі обладнані всіма необхідними приладами, обладнанням для ретельної діагностики та ремонту.

Якщо спецтехніка суттєво пошкоджена, – здійснюється її транспортування до ремонтного центру Альфатех. В ньому відбувається її відновлення до працездатного стану за наступними етапами:

 1. консультація з клієнтом для розуміння проблем, з якими він зіштовхнувся при експлуатації техніки;
 2. первинна діагностика та визначення стратегії – можливий ремонт бульдозера на виїзді чи його треба транспортувати до сервісного центру;
 3. складання акта робіт, які необхідно виконати, – офіційний документ дозволить уникнути зайвих дій та витратити на ремонт обумовлену суму коштів;
 4. затвердження вартості роботи та її початок після узгодження із замовником;
 5. чітке виконання ремонту відповідно до погодженого акта;
 6. фінальне тестування відремонтованого бульдозера під навантаженням, щоб впевнитись у його можливостях ефективно виконувати поставлені завдання.

Компанія Альфатех разом з бульдозером надає клієнту документацію на виконані роботи, гарантійні та сертифікаційні талони на встановлені запчастини. Це дозволяє йому впевнитись, що були використані оригінальні сумісні деталі, які прослужать тривалий термін. Для отримання розгорнутої консультації можна звернутися до спеціаліста-консультанта та в телефонному режимі отримати відповіді на запитання. Консультаційний відділ працює в цілодобовому режимі, адже техніка заздалегідь не попереджає користувача, коли вона може вийти з ладу.

Якщо вийшов з ладу бульдозера – телефонуйте 067 510 40 08 та залишайте заявку на професійну безкоштовну консультацію service@alfatechtd.com.ua.

Сервісне обслуговування бульдозерів в Альфатех — цілодобова технічна підтримка 24/7 – працюємо заради нашої Перемоги!

Телефонуйте 067 510 40 08 та залишайте заявку на професійну безкоштовну консультацію service@alfatechtd.com.ua.