Ремонт грейдерів

Грейдер – складна дорожньо-будівельна техніка, яка може використовуватися для трамбування дорожнього покриття, риття котлованів, розв'язування інших задач. Навіть найсучасніші машини з надійною збіркою через регулярні навантаження втрачають працездатність. Окремі деталі та вузли зношуються, потребують кваліфікованого ремонту. Компанія Альфатех виконує спеціалізований ремонт грейдерів з можливістю роботи виїзної бригади або транспортування техніки до сервісного центру в м. Підгородне, що на Дніпровщині.


Перелік можливостей ремонту грейдерів від Альфатех

Грейдер є конструктивно складною технікою з великою кількістю внутрішніх компонентів та зовнішніх вузлів. Несправність навіть незначної деталі може призвести до виходу з ладу цілих систем, повністю вивести з ладу весь механізм. Ми займаємося виявленням та розв'язання типових проблем функціонування спецтехніки:

  1. пошкодження, які призводять до нагрівання, поганого запуску або нестабільності роботи двигуна – витік охолоджувальної рідини, знос радіатора, засмічення масляних фільтрів, термостата, реле та інших компонентів;
  2. несправність гідравлічної системи – зношування гідравлічних насосів та розподільників, циліндрів та інших компонентів гідравліки;
  3. проблеми з подачею пального – забивання паливних фільтрів та форсунок, інших елементів;
  4. посмикування, вібрації, шуми при перемиканні передач – несправність мостів, та інших деталей КПП.

Повузловий сервіс може передбачати ремонт ковша грейдера, а також електрики, пневматики, головки блока, гальм, поршнів, колінчастих валів, насадок та багатьох інших компонентів. Ремонтні роботи розпочинаються лише після обстеження техніки на спеціальних стендах, проведення комплексної діагностики. Це дозволяє точно визначати стан вузлів, виявити пошкоджені деталі, які потребують термінової заміни.

Ремонт та сервіс від офіційних сертифікованих спеціалістів

Компанія Альфатех у статусі офіційного дилера співпрацює з компаніями Caterpillar, Shantui, Hyundai та іншими виробниками спецтехніки (в тому числі грейдерів). Це означає, що замовники можуть розраховувати на ремонт із застосуванням оригінальних запчастин, гарантійне обслуговування. Встановлення сертифікованих деталей дозволяє повністю відновити працездатність техніки. У випадку швидкого пошкодження встановлених запчастин через заводський брак компанія зобов’язується замінити їх безплатно в рамках гарантійного терміну.

Сертифіковані спеціалісти мають багаторічний досвід роботи з різними моделями грейдерів. Тому розробляється індивідуальний підхід до ремонту кожної машини.

Пріоритетом стає якість, а не швидкість роботи. Звичайно, майстри намагаються якомога оперативніше повернути техніку до роботи, але головне, щоб після завершення ремонту вона тривалий час ефективно виконувала поставлені завдання.

На складі в наявності широкий перелік запчастин, щоб виконати ремонт коробки передач грейдера та інших важливих вузлів. Завдяки цьому замовнику не треба тривалий час очікувати, поки потрібні деталі приїдуть з-за кордону. Можна почати роботу одразу після первинного обстеження та визначення зношених компонентів.

   

Умови ремонту грейдерів Альфатех

Компанія Альфатех ремонтує спецтехніку на прозорих умовах з наданням клієнтам всієї потрібної документації. В екстрених ситуаціях можливий виїзд ремонтної бригади на місце розташування грейдера. Спочатку майстри проводять первинну діагностику, визначають пошкоджені вузли та можливості їх відновлення на місці.

Якщо потрібен капітальний ремонт грейдера, техніка спеціальним вантажним транспортом доставляється до сервісного центру, де здійснюються наступні маніпуляції:

  • консультація замовника, виявлення проблем, з якими він зіштовхнувся при експлуатації техніки;
  • перевірка грейдера на спеціальному стенді з використанням датчиків, сенсорів та іншого діагностичного обладнання;
  • складання акта, в який записуються всі виявлені несправності, стан обстежених деталей та вузлів;
  • надання замовнику переліку необхідних до виконання робіт, вартості запчастин та послуг фахівців;
  • початок ремонту за попередньо визначеним чітким планом, після того, як з ним погодиться замовник.

На завершальній стадії проводиться контрольна перевірка відремонтованого грейдера під навантаженням. Якщо він відповідає зазначеним виробником характеристикам, то здається замовнику зі всією необхідною документацією, в тому числі з гарантійними талонами на встановлені запчастини.

Середній термін експлуатації стандартного грейдера при постійному навантаженні складає 7–10 років. Після цього нормальним явищем є знос окремих компонентів, які потребують заміни. Компанія Альфатех допоможе вам провести як ремонт окремих вузлів спецтехніки, так і капітальний ремонт зі 100% відновленням функціональності.

Якщо вийшов з ладу грейдер – телефонуйте 067 510 40 08 та залишайте заявку на професійну безкоштовну консультацію service@alfatechtd.com.ua.

Сервісне обслуговування грейдера в Альфатех — цілодобова технічна підтримка 24/7 – працюємо заради нашої Перемоги!

Телефонуйте 067 510 40 08 та залишайте заявку на професійну безкоштовну консультацію service@alfatechtd.com.ua.