Ремонт телескопічних навантажувачів

Телескопічний навантажувач виконує широкий комплекс навантажувально-розвантажувальних робіт. При регулярному інтенсивному використанні у спецтехніки закономірно виникають проблеми: знос вузлів, несправності окремих елементів. Ситуація потребує оперативного реагування, щоб ремонт телескопічних навантажувачів допоміг швидко відновити їх працездатність. Кваліфіковані фахівці компанії Альфатех допоможуть діагностувати несправності, замінити пошкоджені деталі. Відновлювальні роботи можуть вестись як у сервісному центрі в м. Підгороднє, так і виїзною бригадою майстрів.


Роботи з капітального ремонту телескопічних навантажувачів

Незалежно від виробника та моделі телескопічний навантажувач має вразливі деталі та вузли – вони пошкоджуються найчастіше. Можна виокремити наступні типові проблеми:

  • несправність елементів двигуна та коробки перемикання передач – заміна системи охолодження, термостата, масляної помпи, паливних фільтрів та інших вузлів;
  • знос гідравлічної стріли або помпи – ремонт допоможе стрілі знову підійматися та опускатися без перекосів;
  • несправність провідних та керувальних мостів;
  • забруднення масляних фільтрів – потрібно очистити їх або встановити нові, залити нову оливу.

Несправності можуть розповсюджуватися на гальма, трансмісію, системи запалювання, рульового управління, на шасі, шини, електроніку, яка знаходиться в кабіні оператора, тощо. Якщо пошкодження незначні, – достатньо провести поточні ремонтні роботи. Але за умови серйозних пошкоджень різних систем здійснюється капітальний ремонт телескопічних навантажувачів.

Він передбачає ретельну діагностику техніки з використанням професійного обладнання. Процедура дозволяє чітко встановити несправності та їхні причини, розробити детальний ремонтний план. Заміні підлягають лише ті запчастини, які повністю вийшли з ладу та не можуть бути відновлені. Це дозволяє зекономити кошти клієнта та витрачати їх на зайві процеси.

Ремонт та сервіс від офіційних сертифікованих спеціалістів

Компанія Альфатех офіційно співпрацює з відомими виробниками телескопічних навантажувачів та іншої спеціальної техніки. Саме тому ви можете розрахувати на встановлення оригінальних запчастин від брендів Shantui, Hyundai, Bobcat та інших компаній. На обслуговування надається гарантія – після завершення ремонту при виявленні заводського браку спеціалісти зобов’язуються безплатно усунути проблему (в рамках гарантійного терміну).

В рамках офіційного співробітництва замовники можуть розраховувати на встановлення сумісних якісних деталей, ефективне технічне обслуговування. На складі постійно компанії знаходиться велика кількість запчастин, які регулярно поповнюються новинками. Тому не потрібно чекати на прибуття потрібних деталей з-за кордону, а відразу братися до виконання ремонтних робіт.

Сертифіковані спеціалісти Альфатех володіють відповідним досвідом та майстерністю. Тому вони визначають чіткий план ремонту залежно від марки та моделі телескопічного навантажувача. Оптимізований час дозволяє скоротити період роботи, але пріоритет є якість, а не швидкість обслуговування. Необхідно виважено підійти до процесу, щоб після завершення робіт спецтехніка ефективно працювала та виконувала поставлені завдання без несправностей.

   

Умови ремонту телескопічних навантажувачів від Альфатех

Послуги, які включають ремонт стріли телескопічного навантажувача, двигуна, трансмісії, КПП та інших систем, передбачають поетапну виважену процедуру. Вона включає наступні етапи:

  1. діагностика техніки безпосередньо в ремонтному цеху або виїзною бригадою на місці виникнення несправності;
  2. складення акта необхідних робіт, в який заносяться всі виявлені пошкодження та запчастини, які будуть встановлені;
  3. усунення несправностей на місці (поточний ремонт) або транспортування навантажувача до сервісного центру, якщо він потребує капітального втручання;
  4. технічна перевірка під навантаженням, яка дозволяє встановити успішність ремонтних робіт;
  5. повернення техніки власнику разом з необхідною сертифікаційною та гарантійною документацією, актами тощо.

Ремонт здійснюється на прозорих умовах з підписанням всіх потрібних документів. До початку робіт узгоджується їхня вартість, і лише після підтвердження клієнтом спеціалісти стають до роботи. Замовник може оглянути нові запчастини, які будуть встановлені на заміну пошкоджених елементів, впевнитись у їхній якості та оригінальності.

Компанія Альфатех зосереджена на наданні цілодобових послуг, тому сервісна служба завжди готова прийняти дзвінки, вислухати проблеми та надати кваліфіковану консультацію. Виїзна бригада без затримки відправляється на потрібну локацію.

Якщо вийшов з ладу телескопічний навантажувач – телефонуйте 067 510 40 08 та залишайте заявку на професійну безкоштовну консультацію service@alfatechtd.com.ua.

Сервісне обслуговування телескопічних навантажувачів в Альфатех — цілодобова технічна підтримка 24/7 – працюємо заради нашої Перемоги!

Телефонуйте 067 510 40 08 та залишайте заявку на професійну безкоштовну консультацію service@alfatechtd.com.ua.