Новини

Телескопічний навантажувач Бобкет
21.05.2018
Ще в 2017 році в лінійці нових телескопічних навантажувачів Бобкет нами було представлено кілька моделей машин з різною висотою підйому, експлуатаційної масою, потужністю і вантажопідйомністю.
10 фактів про бренд Shantui
16.05.2018
Факти, що розкривають історію всесвітньо відомої компанії Shantui, що спеціалізується на виробництві і продажу машинного устаткування, а також комплектуючих товарів до нього.
Планетарні шнекові бури BOBCAT
10.05.2018
Компанія BOBCAT - це провідний виробник навісного обладнання для будівельної спецтехніки. Даним виробником були розроблені нові пристрої з буром планетарної передачі: 35PH і 50PH.
Як правильно вибрати ковш?
08.05.2018
Як і будь-яку будівлю неможливо побудувати без фундаменту, так і деякі різновиди спецтехніки неможливо використовувати без встановленого ковша. Ковш - це основна робоча частина екскаватора або навантажувача, тому до його вибору слід поставитися максимально відповідально.
Діагностика і терміновий ремонт екскаваторів-навантажувачів
23.04.2018
Серйозна техніка вимагає ретельного технічного обслуговування для забезпечення заводських показників працездатності. Центр спеціальної техніки «Альфатех» пропонує професійний супровід кожної придбаної техніки.
Перевірені часом. Вивчаємо особливості конструкції бульдозерів Shantui
20.04.2018
Основна риса, яка об'єднує бульдозери від китайського виробника Shantui - це виготовлення в відповідно до новітніх технологій. Наголос зроблений не тільки на продуктивність машин, але і на комфорт кабіни.
Представники Альфатех відвідали черговий з'їзд дилерів SHANTUI
18.04.2018

Основною темою з'їзду був обмін інформацією про тенденції, перспективи розвитку ринку, а також підведення підсумків роботи.

Потужний і надійний гусеничний екскаватор Hyundai R220LC-9S
17.04.2018

R220LC-9S - представник 9-ї серії екскаваторів Hyundai на гусеничном ходу. При створенні даної моделі розробники врахували не тільки максимальну продуктивність, а й збільшили ресурс основних вузлів.

Широкий вибір запчастин на екскаватори
16.04.2018

Якісне технічне обслуговування екскаватора - запорука довговічності техніки. Центр спеціальної техніки «Альфатех» пропонує своїм покупцям широкий асортимент різних деталей, запчастин і витратних матеріалів.

Міні-навантажувачі Bobcat: постійна модернізація виробництва
11.04.2018

Компактні і маневрені міні-навантажувачі Bobcat призначені для проведення вантажно-розвантажувальних робіт в умовах обмеженого простору і мають високу продуктивність.

Дорожні фрези Shantui для дорожнього будівництва
06.04.2018

Дорожні фрези від торгової марки Shantui - це висока ефективність і простота в управлінні. Як запевняють розробники, нові дорожні фрези стали більш технологічним. Про основні переваги читайте в статті.

Покращення телескопічних навантажувачів Bobcat
02.04.2018

У минулому році Bobcat зробив ряд покращень у всій лінійці навантажувачів. Ми зібрали їх всі разом, щоб підкреслити основні переваги.

Вдосконалена система гідростатичної передачі телескопічних навантажувачів Bobcat
02.04.2018

Щоб підвищити комфорт і продуктивність Bobcat покращив управління гідростатичною трансмісією на весь спектр телескопічних навантажувачів з двигуном Bobcat.

Нова модель пили Bobcat з сегментованим диском
02.04.2018

Альфатех з гордістю оголошує про новинку від Bobcat. Нещодавно була представлена нова самовирівнююча дискова пила з сегментованим диском для навантажувачів.

Бульдозер Shantui SD16: великі можливості сучасної спецтехніки
28.03.2018

Бульдозер Shantui SD16 відмінно підходить для величезного спектру землерийних робіт і характеризується як економічна і високопродуктивна техніка, яка відповідає останнім міжнародним стандартам в галузі екології.