Новини

Фронтальні навантажувачі SHANTUI: надійна багатофункціональна спецтехніка
12.02.2021

Альфатех представляє фронтальні навантажувачі SHANTUI SL20W / SL30W / SL50W / SL60W від відомої китайської компанії Shantui Construction Machinery Co., Ltd. Спецтехніка використовується в аграрних і тваринницьких господарствах, будівельних і комунальних підприємствах, на лісозаготівельних і складських базах.

Оновлення функції стабілізації ковша на навантажувачах серії R
28.01.2021

Bobcat нещодавно оновив функцію стабілізації ковша на навантажувачах серії R, додавши можливість вибору одного з двох режимів. На ранніх модифікаціях машин рекомендується оновити програмне забезпечення, щоб додати режим стабілізації тільки при підйомі стріли.

Зміни в асортименті шин Bobcat
27.01.2021

Bobcat постійно працює над поліпшенням асортименту запасних частин, покращуючи їх експлуатаційні характеристики і цінність для споживача.

Телескопічний навантажувач Bobcat нового покоління
30.12.2020
Компанія Bobcat анонсує випуск навантажувачів на поворотній платформі з телескопічною стрілою нового покоління, які відрізняються від попередників підвищеною вантажопідйомністю.
Корейські екскаватори Hyundai нової серії HX - вже в Україні
28.12.2020
На склади компанії надійшли екскаватори Hyundai нової серії HX. Техніка відомої корейської марки відрізняється високою якістю, надійністю і тривалим експлуатаційним ресурсом.
Міні-екскаватори Bobcat - оновлена лінійка
03.11.2020

Міні-екскаватори Bobcat - світового лідера з виробництва компактної спецтехніки - користуються попитом завдяки маневреності, багатофункціональності, зручності в управлінні і техобслуговуванні.

Відгуки власників про спецтехніку Hyundai
02.11.2020

Відгуки про фронтальні навантажувачі, екскаватори-навантажувачі Hyundai. Переваги і думка реальних покупців на основі їх досвіду експлуатації.

Навісне обладнання Bobcat - кращий вибір для виконання комунальних робіт
30.10.2020
Для виконання різних видів робіт виробник Bobcat пропонує понад 60 видів навісного обладнання. Кожна модель спроектована і зроблена так, щоб забезпечити надійне кріплення до певного типу навантажувача і швидку зміну робочого органу. Така конструкція забезпечує максимальну рентабельність машин.
Навантажувачі Hyundai: надійність, перевірена часом
29.10.2020
Навантажувачі відомої південнокорейської марки Hyundai використовуються на будмайданчиках, в кар'єрах, комунальних та аграрних господарствах. Техніка добре зарекомендувала себе при експлуатації під високим навантаженням, відрізняється надійністю і тривалим експлуатаційним ресурсом.