Про компанiю


Центр спеціальної техніки Альфатех офіційний ексклюзивний дилер на українському ринку компаній Hyundai Construction Equipment і Shantui Construction Machinery Co. Ltd, здійснює продаж і сервісне обслуговування будівельної, промислової техніки світових виробників. Офіційний і ексклюзивний дилер міні техніки Bobcat. Офіційний дилер гірничорудного обладнання Astec Industries і Telsmith, комунальної техніки Retech і Ausa.

Альфатех реалізує широкий асортимент навісного обладнання Kovaco, Hydro Khan, Bobcat, яке може використовуватися на будівельних, комунальних, гірничих підприємствах. Також в наявності широкий асортимент запасних частин і шин від відомих світових виробників.

Робота Компанії спрямована на розвиток довгострокового партнерства. Компанія працює на українському ринку понад 17 років.

Історія Компанії

22 червня 2004 р. – Компанія розпочала свою діяльність, як незалежна структура, ексклюзивний офіційний дилер компаній Hyundai Heavy Industries і Shantui Construction Machinery Co, Ltd.

2005 р. – Альфатех стає офіційним дилером компанії Bobcat.

2007 р. – офіційний дилер гірничорудного обладнання Astec Industries і Telsmith.

2012 р.  переїзд у новий ультрасучасний офіс з відкритим виставковим майданчиком, площа якого - 15 000 м2. Відкрито власний навчальний центр, де фахівці компанії та працівники сервісних центрів щорічно проходять курси підвищення кваліфікації.

2012 р. – компанія розширює свій бізнес і відкриває новий напрям - продаж вантажних і великогабаритних шин, де представляє продукцію китайського бренду Triangle.

2013 р. – офіційний дилер брендів комунальної техніки Retech і Ausa.

2013 р. – офіційний ексклюзивний дилер компаній Toyomoto і Benton – шини.

2015 р. - офіційний ексклюзивний дилер начіпного обладнання KOVACO.

2016 р. - офіційний постачальник вантажних автомобілів TATRA, а також ексклюзивний дилер вантажних шин GM Rover і KETER. 

2018 г. - новий напрямок - продаж сільськогосподарської техніки Agrisem, Versatile, Tecnoma, UNIA.

2019 г. - новинка на ринку України - індійські трактори Mahindra і навісне обладнання UNLU

2019 г. - ексклюзивний постачальник спеціальної міні техніки BOBCAT.     

2019 г. - офіційний ексклюзивний дилер компанії OZKA, виробник шин GTK для сільськогосподарської техніки.