Сертифікати дилерства

Hyundai Heavy Industries Co., LTD (оригінал) 2017


Компанія Hyundai Heavy Industries, цим сертифікатом підтверджує, що компанія АЛЬФАТЕХ є офіційним і єдиним дистриб'ютором з продажу, обслуговування гідравлічних екскаваторів, колісних навантажувачів, міні навантажувачів на території України на 2017 рік марки Хюндай.

"BOBCAT", DOOSAN BENELUX, SA 2017


Ми, компанія DOOSAN BENELUX, SA, зареєстрована за адресою Drève Richelle 167, B-1 410 Waterloo, Belgium, справжнім підтверджуємо, що відповідно до умов Дистриб'юторської Угоди від 1 січня 2017, чинного до 31 грудня 2017 і поновлюваного згідно П.А і ст. 16 вищевказаного договору, компанія OOО «Альфатех», зареєстрована за адресою Собінова, 1, Дніпропетровськ, 49083, Україна, є офіційним дистриб'ютором продукції марки "Bobcat" ™ (техніка, запасні частини та аксесуари) і відповідно до дистриб'юторської угоди володіє правами на здійснення продажів зазначеної продукції і здійснювати сервіс, гарантійне, післягарантійне обслуговування та ремонт.

Справжнє підтвердження дійсне до 31 грудня 2017 року та може бути продовжено шляхом випуску нового письмового підтвердження компанією DOOSAN BENELUX, SA.

TATRA TRUCK a.s. Дилер 2017


TATRA TRUCK a.s. надає СЕРТИФІКАТ компанії ТОВ "АЛЬФТАЕХ", м. Підгородне, Україна, з продажу автомобілів TATRA, діє до - 2017. 

SHANTUI CONSTRUCTION MACHINERY IMPORT & EXPORT CO., LTD


SHANDONG SHANTUI CONSTRUCTION MACHINERY IMPORT & EXPORT CO., LTD. Китайська Народна Республіка призначає ТОВ «АЛЬФАТЕХ» 49083, Україна, м.Дніпро, вул. Собінова, 1, як ексклюзивного дистриб'ютора будівельної техніки та запчастин SHANTUI на території України. Дійсно 01/01/2017 - 01/01/2018.

Limited Liability Company KOVACO, spol.s.r.o.


Ми, компанія Limited Liability Company KOVACO, spol.sro, справжнім підтверджуємо, що компанія Альфатех, є офіційним дистриб'ютором продукції марки KOVACO і володіє правами на здійснення продажів на території України.

KETER TBR & ECOLAND OTR in Ukraine., LTD 2017


Ми, KETER TBR & ECOLAND OTR in Ukraine., LTD, виробник грузової та індустріальної резини, наступним підтверджуєм, що ТОВ «Альфатех» являється ексклюзивним продавцем шин KETER и ECOLAND на території України.

TRIANGLE TYRE CO., LTD 


TRIANGLE TYRE CO., LTD призначає ТОВ "АЛЬФАТЕХ" 49083, Україна, Дніпропетровськ, вул. Собінова, 1, як дистриб'ютора шин Triangle в Україні.