Сертифікати дилерства

Hyundai Heavy Industries Co., LTD (оригінал) 2018


Компанія Hyundai Heavy Industries, цим сертифікатом підтверджує, що компанія АЛЬФАТЕХ є офіційним і єдиним дистриб'ютором з продажу, обслуговування гідравлічних екскаваторів, колісних навантажувачів, міні навантажувачів на території України на 2018 рік марки Хюндай.

"BOBCAT" SA 2018


Ми, компанія DOOSAN EMEA s.r.o. зареєстровані за адресою U. Kodetky 1810, Dobris, 26312, Czech Republic, цим сертифікатом підтверджуємо, що Альфатех є офіційним дилером продукції торгівельної марки BOBCAT™ З правом продау на території України.

Справжнє підтвердження дійсне до 31 грудня 2018 року та може бути продовжено шляхом випуску нового письмового підтвердження компанією DOOSAN BENELUX, SA.

SHANTUI CONSTRUCTION MACHINERY IMPORT & EXPORT CO., LTD


SHANDONG SHANTUI CONSTRUCTION MACHINERY IMPORT & EXPORT CO., LTD. Китайська Народна Республіка призначає АЛЬФАТЕХ, як ексклюзивного дистриб'ютора будівельної техніки та запчастин SHANTUI на території України. Дійсно 01/09/2018 - 01/09/2020 та може бути продовжено шляхом випуску нового письмового підтвердження компанією SHANTUI.

Limited Liability Company KOVACO, spol.s.r.o.


Ми, компанія Limited Liability Company KOVACO, spol.sro, справжнім підтверджуємо, що компанія Альфатех, є офіційним дистриб'ютором продукції марки KOVACO і володіє правами на здійснення продажів на території України.

TATRA TRUCK a.s. 


TATRA TRUCK a.s. надає СЕРТИФІКАТ компанії АЛЬФТАЕХ з продажу автомобілів TATRA.

 

KETER TBR & ECOLAND OTR in Ukraine., LTD 


Ми, KETER TBR & ECOLAND OTR in Ukraine., LTD, виробник грузової та індустріальної резини, наступним підтверджуєм, що ТОВ «Альфатех» являється ексклюзивним продавцем шин KETER и ECOLAND на території України.

TRIANGLE TYRE CO., LTD 


TRIANGLE TYRE CO., LTD призначає АЛЬФАТЕХ, як дистриб'ютора шин Triangle в Україні.