Гідравлічні системи

Об'ємні гідравлічні системи для спецтехніки

Основне завдання гідравлічної системи - забезпечити безперебійну роботу і привод робочих органів та навісного обладнання. Трансформація механічної енергії, вироблюваної приводним двигуном, в гідравлічну здійснюється наступним чином: при роботі дизельного двигуна обертається вал гідравлічного насоса, після чого гідравлічна рідина не обминаючи систему клапанів надходить в гідромотори та гідроциліндри перевтілюючись в механічну енергію обертання. Після цього гідравлічна рідина знову надходить в гідробак і потрапляє в насос, після чого відбувається повторення всього циклу. На сьогодні прийнято розрізняти два види гідравлічних систем:

  • Об'ємна - працює за принципом поетапного наповнення камерних відсіків насоса, характеризується невеликою швидкістю руху рідини по системі, і працює під тиском до 365 МПа.      
  • Динамічна - все менше використовується при розробці спецмашин з причини величезної ваги, габаритів і швидкої зношуваності. 

Для того, щоб забезпечити ефективну роботу гідравлічної системи і самої машини в цілому, необхідно вчасно здійснювати її технічне обслуговування, а також використовувати виключно оригінальний запасні частини і масла.

Серед комплектуючих для гідравлічної системи можна зустріти:

  • гідроциліндри різний модифікацій і різновидів;
  • гідронасоси і гідравлічні мотори;
  • клапани і гідророзподільники;
  • з'єднувальні комплектуючі (шланги, муфти і т.п.);
  • масляні фільтри.

Установка гідравлічних систем для спецтехніки і своєчасна заміна витратних запчастин, дозволить показувати високий рівень ефективності навіть в умовах безперервної та максимальної роботи. Ціна гідравлічних систем для спецтехніки безпосередньо залежить від виробника, виду, модифікації і справжності.

Гідравлічна система для спецтехніки від Альфатех - ваша впевненість в надійності

Асортимент каталогу центру спеціальної техніки «Альфатех» зібрав в собі гідравлічні системи як для популярних моделей спецмашин, так і для моделей вже знятих з виробництва. Ми реалізуємо тільки оригінальні деталі, надаємо гарантію виробника і відповідаємо за якість наших виробів. Ми впевнені, що прибутковість будь-якого бізнесу залежить від всіх ланцюжків на якому він побудований. Тому, ви повинні бути впевнені в надійності кожної окремо взятої деталі і комплектуючих. Більше інформації та докладні консультації від фахівців компанії «Альфатех» по телефону 067 510 40 01.