Плуги

Плуги класичні UNLU

Параметры
— 
Плуги класичні UNLU ECCENTRIK UNLU ECCENTRIK Плуг класичний Експлуатаційна маса, кг: 250-700 Кількість робочих органів, шт.: 2-5 Потреба в потужності, к.с.: 60-200
Плуги класичні UNLU CLASA UNLU CLASA Плуг класичний Експлуатаційна маса, кг: 500-5000 Кількість робочих органів, шт.: 2-10 Потреба в потужності, к.с.: 60-500

Плуг ексцентричний навісний UNLUКласичний плуг Unlu забезпечує гладку оранку ґрунту на глибину до 30-35 см без освіти гребенів з одночасним закладенням бур'янів, пожнивних залишків, органічних або мінеральних добрив. Устаткування агрегатується з тракторами потужністю 60…200 к. с. Знаряддя з шириною захвату 1,05-2,7 м і продуктивністю 0,8-2,2 га на годину призначені для обробки великих площ. Моделі зі сталі високої якості підходять для обробки твердих, в'язких або глинистих ґрунтів.

Особливості конструкції

Турецький плуг Unlu складається з рами з опорним колесом, на якій закріплюються такі елементи:

  • лемеші (2-10 штук), кожен захоплює ґрунт шириною 35-40 см;
  • відвал (гвинтовий, з подовжувачем) для ґрунту;
  • механізм настройки ширини оранки;
  • углоснім, регульований опціонально.

Всі робочі органи проходять багатоступеневу термообробку, допускається експлуатація в жорстких умовах (кам'янисті включення, цілинні землі). Для зменшення навантаження на навісний механізм і плавного ходу при оранці передбачений амортизаційний пружинний механізм. Висока якість виготовлення гарантує тривалий експлуатаційний ресурс (не менше 10 років) при мінімальних вимогах до техобслуговування.

Купити плуг класичний Unlu в Україні від компанії «Альфатех»

«Альфатех» – офіційний дилер відомого турецького виробника сільськогосподарського устаткування Unlu. Тому у нас можна купити класичний плуг Unlu по мінімальній ринковій ціні, надаємо гарантію на раму протягом 5 років.

Оглянути агрегати та випробувати їх в роботі ви зможете на нашій виставковому майданчику в селищі Підгородне, Дніпропетровської області. Оформити замовлення або отримати додаткову інформацію про наше обладнанні можна за вказаними контактами в робочий час. За домовленістю доставляємо замовлену техніку в будь-який регіон України в узгоджені з покупцем терміни.

Читать далее