Отзывы клиентов


Товариство з обмеженою відповідальністю
«Леополіс-плюс»

Наша компанія експлуатує бульдозери Shantui з 2007 року, на даний час ми володіємо дев’ятьма бульдозерами, зокрема Shantui SD13, SD16 і SD23. Бульдозери Shantui SD16 проявили себе, в першу чергу, як економічні і надійні машини, зауважень до роботи техніки немає. Жодних серйозних поломок не зафіксовано.

Протягом гарантійного терміну і дотепер ми викликаємо сервісну службу Альфатех для проведення регламентних і ремонтних робіт. Всі роботи виконуються вчасно і якісно.
Ми кілька разів замінювали ходові частини, це пов’язано з особливостями експлуатації бульдозерів при берегоукріплюючих роботах на абразивних поверхнях з доступом води. Хочеться відзначити, що вартість запасних частин і швидкість виконання робіт нас приємно вразили.

При здійсненні наступних закупівель землерийної техніки ми обов’язково будемо звертати увагу на пропозицію Альфатех, оскільки повністю задоволені нашою співпрацею.

З повагою,
Директор
ТзОВ «Леополіс-плюс» О.П. Цайтлер


МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
«УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРЗАЛІЗНИЦІ»


Черняку І.В.

Шановний Ігоре Володимировичу!

Державне підприємство «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» починаючи з 2011 року експлуатує гусеничні екскаватори Hyundai R500LC-7 та Hyundai R520LC-9S придбані у Вас. Техніка надійна, економічна та не дорога в обслуговування.

Сподіваємося на подальшу співпрацю, компетентне сервісне обслуговування та наявність на складі оригінальних запасних частин.

Головний інженер А.О. Куцаківський


Товариство з обмеженою відповідальністю «ПМК-77»


Черняку І.В.

Шановний Ігоре Володимировичу!

Наша організація експлуатує гусеничний екскаватор Hyundai R250LC-7 з 2009 року, за цей час він напрацював 4200 мотогодин. Екскаватор використовується для виконання землерийних і берегоукріплювальних робіт на річках Івано-Франківської області.

За період експлуатації гусеничний екскаватор Hyundai R250LC-7 зарекомендував себе як високопродуктивна, економічна і надійна машина, зауважень до роботи техніки немає. Жодних серйозних поломок не зафіксовано.

Протягом гарантійного терміну ми викликали сервісну службу Альфатех для проведення регламентних робіт. Всі роботи виконувалися вчасно і якісно, зауважень немає.

При здійсненні наступних закупівель землерийної техніки ми обов’язково будемо звертати увагу на пропозицію Альфатех, оскільки повністю задоволені нашою співпрацею.

З повагою,
Директор ТзОВ «ПМК-77» В.Й. Людера


Управление производственно-технологической
Государственного предприятия
«Конструкторское бюро «Южное»

Директору ООО «Альфтаех»
Черняку И.В.

Уважаемый Игорь Владимирович!

Нашим предприятием в 2013 году был приобретён у компании Альфатех пневматический экскаватор Hyundai R180W-9S, что позволило нам выполнить работы в полном объеме на строительных площадках нашего предприятия.

На сегодняшний момент, мы полностью довольны работой данной единицы, которая показала себя, как высокопроизводительная, не прихотливая и не дорогая в обслуживании техника.

Хотелось бы отметить качественное и своевременное сервисное обслуживание, а также большой склад запасных частей к технике Hyundai компании Альфатех.

Надеемся на дальнейшее плодотворное сотрудничество.

С уважением,
Начальник энерго-механического бюро В.Л. Шмыгленко


ДЕРЖАВНЕ АГЕНСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА

Директору ТзОВ «Альфатех»
Черняку І.В.

Івано-Франківське міжрайонне управління водного господарства стосовно використання екскаватора Hyundai Robex 140w-9S, придбаного в Альфатех у грудні 2013, повідомляє, що даний екскаватор використовується для виконання берегоукріплюючих, доглядових, земляних та будівельних робіт, при чому має високу продуктивність роботи при відносно низькій витраті пального.

У процесі використання екскаватора несправностей та поломок не виникало, сервісна служба працює оперативно та кваліфіковано.

В загальному колісний екскаватор Hyundai Robex 140w-9S відповідає вимогам, та з легкістю справляється з поставленими завданнями.

Начальник управління В.П. Пустовіт