Будівельна техніка

Б/У Екскаватори

— 
Б/У Екскаватори LIEBHERR R954HDSL LIEBHERR R954HDSL Екскаватор для знесення Машиночасы: 12500
Б/У Екскаватори Volvo ECR88D Volvo ECR88D Екскаватор для знесення Машиночасы: 2
Б/У Екскаватори Kubota KX 61-3 Gummiketten neu! Kubota KX 61-3 Gummiketten neu! Міні-екскаватор Машиночасы: 2659
Б/У Екскаватори CASE CX240BLC CASE CX240BLC Гусеничний екскаватор Машиночасы: 6170
Б/У Екскаватори VOLVO EC 210 CL VOLVO EC 210 CL Гусеничний екскаватор Машиночасы: 5850
Б/У Екскаватори LIEBHERR R 916 LC Litronic Advanced LIEBHERR R 916 LC Litronic Advanced Гусеничний екскаватор Машиночасы: 2945
Б/У Екскаватори CAT 325B LN CAT 325B LN Гусеничний екскаватор Машиночасы: 15576
Б/У Екскаватори Hitachi ZX 19-5A CR mit Verstellfahrwerk + Schnellgang Hitachi ZX 19-5A CR mit Verstellfahrwerk + Schnellgang Міні-екскаватор Машиночасы: 2
Б/У Екскаватори DOOSAN DX 140LCR-3 DOOSAN DX 140LCR-3 Гусеничний екскаватор Машиночасы: 1350
Б/У Екскаватори LIEBHERR R 906 Litronic Classic LC LIEBHERR R 906 Litronic Classic LC Гусеничний екскаватор Машиночасы: 2630
Б/У Екскаватори LIEBHERR R 936 NLC Litronic LIEBHERR R 936 NLC Litronic Гусеничний екскаватор Машиночасы: 2400
Б/У Екскаватори HITACHI ZX 50U-2 HITACHI ZX 50U-2 Міні-екскаватор Машиночасы: 1317
Б/У Екскаватори Fuchs MHL 340 Fuchs MHL 340 Перевантажувач Машиночасы: 7200
Б/У Екскаватори JCB 8020 CTS JCB 8020 CTS Міні-екскаватор Машиночасы: 135
Б/У Екскаватори HYUNDAI Robex 140 LC-9 HYUNDAI Robex 140 LC-9 Гусеничний екскаватор Машиночасы: 1900

Купити БУ екскаватор в Україні

БУ екскаваторЦентр спецтехніки «Альфатех» радий запропонувати для своїх клієнтів каталог БУ екскаваторів від провідних світових виробників: Volvo, ATLASHYUNDAI, Caterpillar, Hitachi, Terex, DOOSAN, Jcb. До недавнього часу продаж бу екскаваторів не мала такої популярності, і вкрай не віталася серед великих будівельних і комунальних компаній. Сьогодні, продаж бу екскаваторів в Україні набирає все більшу і більшу популярність. Тисячі клієнтів впевнилися, що купити спеціальну техніку вторинного використання в ідеальному стані можливо. Тим більше, що це відмінна можливість купити екскаватор бу з Європи розмитнений. Для цього, необхідно підібрати перевіреного професійного дилера, з багаторічним досвідом роботи та базою клієнтів.

Центр спеціальної техніки «Альфатех» пропонує купити екскаватор бу за найкращою ціною в Україні. Для своїх клієнтів, ми завжди раді запропонувати:

  • широкий асортимент розмитнених бу екскаваторів з Європи і Японії;
  • високоякісний сервіс;
  • моментальний підбір запчастин і навісного обладнання;
  • післягарантійне обслуговування.

Основним завданням компанії «Альфатех» при продажу БУ екскаваторів є комплексна сервісна підготовка техніки до вторинного циклу експлуатації. Йдеться про: досконального діагностики машини, усунення можливих технічних і зовнішніх дефектів, перевірки на повну справність і точність в роботі. Завершальним етапом безпосередньо перед продажем, є тестування машини в реальних робочих умовах. Крім цього, в наш комплекс наших послуг входить розмитнення б у екскаваторів з Європи, підготовка супровідної документації та доставка техніки безпосередньо до клієнта.

Таким чином, «Альфатех» надає цілісний комплекс послуг з продажу бу екскаваторів безпосередньо від зарубіжних організацій. При необхідності, допоможемо підібрати найбільш вдалу модель екскаватора, здатну задовольнити ваші виробничі потреби і економічно використовувати фінансові ресурси. Знаємо все, про техніку яку продаємо.

Єкскаватори б у: види і особливості

Незалежно від моделі, така техніка спеціального використання, складається з: несе шасі (на колесах або гусеницях), моторного відділення, кабіни, і керуючої стріли з ковшем (робочого обладнання). При необхідності, спецтехніка бу екскаватор додатково може бути оснащена грейфером, ножицями або гідромолотом.

Що стосується класифікації, то розрізняють наступні види екскаваторів:

  • Міні – відмінне рішення для будівництва та благоустрою прибудинкових територій в умовах тісних міських дворів. Зовні вони представляють собою зменшену копію звичного для нас екскаватора, і в залежності від продуктивності та моделі можуть відрізнятися за вантажопідйомністю, вагою, і іншим технічним характеристикам.
  • Крокуючі – призначені для роботи на відкритих гірничих породах (переекскалаціі) ґрунту нижнім і верхнім черпанням. До відмінної риси крокуючого екскаватора варто віднести малий питомий тиск на ґрунт, що дозволяє здійснювати землерийні роботи на слабких породах ґрунтах, відвалах і тому іншого.
  • Кар'єрні – вид землерийних самохідних машин на гусеничному ходу. Спочатку, і до сих пір, така машина використовується виключно для розробки і навантаження в транспортний засіб або відвал розкривних порід і копалин. Залежно від поставленого завдання, ви можете купити в Україні екскаватор б у з прямою або зворотною лопатою. Моделі з прямою лопатою найчастіше використовуються при ґрунтових роботах вище рівня стоянки, тоді як зворотна лопата навпаки застосовується при розробці рівня ґрунту нижче стоянки. З огляду на особливу конструкцію, гідравлічні кар'єрні екскаватори здатні як ніхто інший акуратно і якісно виконувати селективну виїмку порід незалежно від типу ґрунту, наявності електропостачання і погодних умов.

Розширюйте свої можливості в будівельній галузі разом з «Альфатех».

Читать далее