Обробіток ґрунту

Фрези і мульчувачі

Подкатегории
Параметры
— 
Фрези і мульчувачі Actimulch Actimulch Фреза вертикальна Експлуатаційна маса, кг: 120-2530 Ширина захвату, м: 3-4 Потреба в потужності, к.с.: 180-220
Фрези і мульчувачі Kosa Kosa Мульчувач газонний Експлуатаційна маса, кг: 193-205 Ширина захвату, м: 1,5--1,8 Потреба в потужності, к.с.: 15-40
Фрези і мульчувачі Kornik L/XL Kornik L/XL Мульчувач задньонавісний Експлуатаційна маса, кг: 254-885 Ширина захвату, м: 1,15-2,8 Потреба в потужності, к.с.: 25-105
Фрези і мульчувачі KRUK KRUK Фреза горизонтальна Експлуатаційна маса, кг: 350-420 Ширина захвату, м: 1,6-2 Потреба в потужності, к.с.: 30-80
Фрези і мульчувачі Kornik Vario Kornik Vario Мульчувач задньонавісний бічний Експлуатаційна маса, кг: 495-540 Ширина захвату, м: 1,6-1,9 Потреба в потужності, к.с.: 60
Фрези і мульчувачі HERMES HERMES Фреза вертикальна Експлуатаційна маса, кг: 1120-1430 Ширина захвату, м: 3-4 Потреба в потужності, к.с.: 80-120

Мульчувач задньонавісний бічний Kornik Vario

Ґрунтофрези та мульчувачі — сільськогосподарська техніка для видалення залишків аграрних культур, бур'янів і сидератів (рослин, призначених для закладення в ґрунт перед оранкою) з подальшим їх дробленням, розпушування грунту. Такі заходи проводяться, щоб поліпшити родючість грунту за рахунок підвищення кількості органічних речовин при перегнивання рослин і затримки вологи, запобігання появи бур'янів. Навісне обладнання агрегатується з колісними тракторами, підбирається з урахуванням потужності транспортних засобів, типу робіт і виду грунту.

Мульчувач

Мульчувачі — післяжнивна техніка для дроблення і рівномірного розподілу пожнивних залишків високостебельних сільськогосподарських культур (кукурудзи, соняшнику), зернових (пшениці, жита, вівса, ячменю) або бур'янів. Застосовується після того, як по полю пройшов збиральний комбайн. Основний робочий орган мульчувачів — металевий ротор, на якому кріпляться різці.

При русі трактора зі швидкістю близько 15 км/год ротор обертається з частотою до 1800 об/хв. Всі рослинні залишки, які потрапляють під ротор, якісно подрібнюються. Ширина захоплення мульчувачів варіюється в залежності від моделі — 1,5-9 м, продуктивність — до 7 га / год. Процес мульчування запобігає зневодненню, появи бур'яну, сприяє відновленню мікрофлори ґрунту, необхідної для зростання і розвитку сільськогосподарських культур.

Типи мульчувачів

Мульчувач задньонавісний Kornik L/XL

За способом з'єднання з трактором мульчувачі поділяють на фронтально-навісні, навісні-бічні, навісні з клапаном. За цільовим призначенням таке обладнання буває 3 видів:

  • садові моделі — для подрібнення рослин в міжряддя садів, після обрізки виноградників;
  • польові мульчувачі — подрібнюють бур'яни високої щільності на великих територіях;
  • універсального типу — підходять для польових і садових робіт.

Устаткування просте в техобслуговуванні, при дотриманні рекомендацій виробника служить не менше 7 років.

Типи фрез до трактора

Фреза для трактора об'єднує функції подрібнювача, борони і культиватора. Для дроблення залишків рослин і розпушування агрегати оснащені ножами. Залежно від типу розташування лез, їх поділяють на такі види:

  • Вертикальні фрези — ножі обертаються у вертикальній площині. Така обробка створює канали для доставки води і повітря в глибокі шари ґрунту, сприяє зростанню коренів в глибину, що підвищує врожайність на 10-15%. Однак агрегати не перемішують шари землі, тому добрива залишаються у верхніх шарах.
  • Горизонтальні моделі — леза обертаються в горизонтальній осі, що дозволяє вносити добрива в глибокі шари ґрунту. Однак деякі бур'яни після горизонтального розрізання коренів можуть розмножуватися.
  • Навісне обладнання підходить для будь-яких ґрунтів, включаючи тверді цілинні або глинисті грунти.

Купити ґрунтофрези в Україні від компанії Альфатех

Центр спеціальної техніки Альфатех реалізує мульчувачі, фрези вертикальні і горизонтальні перевірених марок UNIA, Agrisem. Пропонуються моделі з шириною захвату 1,6-4 м для тракторів потужністю від 15 до 220 к.с. Агрегати відрізняються високою якістю, служать довгий час при мінімальному технічному обслуговуванні. Наша ціна на післязбиральну техніку мінімальна в порівнянні з аналогічними пропозиціями ринку, оскільки поставки йдуть безпосередньо від виробників.

У нас можна купити мульчувачі з доставкою в будь-який регіон України. Терміни поставок, ціна та інші питання щодо обладнання узгоджуються з менеджером за вказаними телефонами на сайті. Наша мережа включає регіональні офіси у всіх обласних центрах України. У місті Підгородне, Дніпропетровської обл. відкрито виставку техніки, всі моделі можна оглянути і протестувати в роботі.

Читать далее