Обприскувачі

Обприскувачі причіпні

Подкатегории
Параметры
— 
Причіпні TECNOMA GALAXY 3000 TECNOMA GALAXY 3000 Обприскувач причіпний Штанга, м: 28 Об'єм бака, л: 3000 Потужність, к.с.: от 80
Причіпні TECNOMA TECNIS 3100 TECNOMA TECNIS 3100 Обприскувач причіпний Штанга, м: 24 Об'єм бака, л: 3100 Потужність, к.с.: от 80
Причіпні TECNOMA TECNIS 3500 TECNOMA TECNIS 3500 Обприскувач причіпний Штанга, м: 28 Об'єм бака, л: 3500 Потужність, к.с.: от 100
Причіпні TECNOMA TECNIS 4500 TECNOMA TECNIS 4500 Обприскувач причіпний Штанга, м: 30 Об'єм бака, л: 4500 Потужність, к.с.: от 150
Причіпні TECNOMA TECNIS 6000 TECNOMA TECNIS 6000 Обприскувач причіпний Штанга, м: 36 Об'єм бака, л: 6000 Потужність, к.с.: от 200

Обприскувач причіпний TECNOMA GALAXY 3000Причіпні обприскувачі — компактне обладнання для обробки сільськогосподарських культур (зернових, кормових) розчинами хімічних речовин з метою захисту від хвороб або знищення бур'янів. Витрата хімікатів при розпилюванні налаштовується за допомогою пульта дистанційного керування і контролюється вбудованими дозувальниками відповідно до технології обробки аграрних культур.

Сучасні агрегати виробляються з урахуванням вимог щодо екологічної безпеки навколишнього середовища, з дотриманням норм захисту праці обслуговуючого персоналу.

Причіпні обприскувачі Tecnoma: моделі

Причіпні обприскувачі Tecnoma — надійні агрегати, які представлені в таких модифікаціях:

  • Tecnoma Galaxy 3000 — компактні моделі, які агрегуються з тракторами тягового класу 1.4 (від 80 л. С.). Вони оснащені баком для хімікатів на 3000 л, промивання резервуаром місткістю від 250 л і ємністю для рук на 15 л. Для контролю розпилення використовуються системи Techtronic або NovaTec, засновані на регулюванні тиску хімічних розчинів. Штанги з розпилювачами шириною від 18 м до 28 м управляються за допомогою гідравлічних приводів або електророзподільним пристроем.
  • Tecnoma Tecnis 3100/3500/4500/6000 — причіпні моделі, агрегуються з тракторами потужністю від 80/100/150/200 л. с. відповідно. Агрегати оснащені штангами з шириною 24/28/30 м з висотою підйому 55 - 260 см. Кліренс 0,7 м і колісна база 1,5 - 2,2 м допускають використання обладнання на рельєфній і торф'янистому грунті. Для контролю процесу розпилення використовуються системи Techtronic, Novator або NovaTec.

Баки зроблені з поліетилену високої щільності методом ротаційного формування. Вони стійкі до впливу хімічних речовин, ультрафіолету або механічним ударам. Гладка внутрішня поверхня спрощує очищення від залишків.

Особливості вибору обприскувача причіпного

Щоб оптимально купити причіпний обприскувач, потрібно звернути увагу на:

Обприскувач причіпний TECNOMA TECNIS 6000

  • рекомендовану виробником потужність трактора;
  • ширину захвату штанги і обсяг бака для хімікатів з урахуванням планованого обсягу робіт,
  • площ земельних угідь;
  • можливості контролю витрат з урахуванням технологій обробки рослин;
  • вимоги до обслуговування та налагодження для ефективної роботи;
  • комфорт робочого місця механізатора;
  • експлуатаційний ресурс, матеріали робочих органів.

Причіпний обприскувач Tecnoma виробляється з впровадженням новітніх технічних розробок, в оснащення входять високоточні витратоміри. Міцні металеві конструкції розраховані на термін служби не менше 15 років. Широкий асортимент моделей дозволяє підібрати польовий причіпний обприскувач для свого господарства з урахуванням наявних транспортних засобів.

Купити причіпний обприскувач в Україні від компанії «Альфатех»

У центрі спеціальної техніки «Альфатех» можна купити причіпний обприскувач тракторний  від відомого виробника сільськогосподарської техніки Tecnoma. Ми пропонуємо обладнання високої якості за найкращою ринковою ціною в Україні. Моделі сільгосптехніки можна оглянути і випробувати в роботі на виставковому майданчику в місті Підгородне, Дніпропетровської області.

Оформити покупку або отримати будь-яку інформацію про нашу продукцію можна в офісах компанії в обласних центрах України або в режимі онлайн. За домовленістю можлива доставка купленого устаткування в будь-який куточок України нашою транспортною службою.

Читать далее