Ремонт дизельних електростанцій

Електрогенеруючі установки на дизельному двигуні - надійне резервне джерело живлення, але з багатьох причин він може вийти з ладу. Тому ремонт дизельних електростанцій – це популярна послуга, яку надають у центрі спецтехніки Альфатех. Технічне оснащення, навички майстрів та склад оригінальних запчастин дозволяють усувати проблеми будь-якої складності в короткий термін. Якщо не вдається доставити техніку, виїзні бригади готові вирушити на виклик для відновлення на місці.

Ремонт дизельних електростанцій

Основні несправності дизельної електростанції

Якісне техобслуговування запобігає ушкодженням, але при деяких несправностях потрібна ретельна діагностика. Найбільш поширені неполадки електрогенеруючих установок:

  1. Проблеми із запуском двигуна. Вони виникають при зносі клапанів голчастих форсунок або при поганій компресії в циліндрах двигуна, що не дає спалахнути паливу.
  2. Падіння напруги в апараті. За відсутності перевантаження електромережі і контактів, що підгоріли, причину варто шукати в забитому повітряному фільтрі, радіаторі, альтернаторі.
  3. Нестача потужності двигуна. Така ситуація може бути пов'язана з низьким рівнем повітря, масла чи палива. Якщо в паливному баку накопичується конденсат, ємність просушують.
  4. Перегрів двигуна. Його викликають несправності форсунок, системи подачі палива, охолодження, механізм газорозподілу. Велика кількість масла або передчасне його впорскування також призводять до подібної проблеми.

Для усунення пошкоджень може знадобитись поточний, аварійний або капітальний ремонт електростанцій. Останній має на увазі відновлення основних робочих вузлів, тому обходиться дорожче.

Умови ремонту дизельної електростанції від Альфатех

У центрі спецтехніки проводять техогляд та планові ремонтні роботи, щоб максимально продовжити працездатність встановлення. Вперше процедуру здійснюють після відпрацювання 50-100 годин. У процесі проводять такі операції:

  • перевіряють акумулятор, паливний та повітряний фільтри, систему впуску та випуску;
  • вимірюють рівень охолоджувальної рідини;
  • регулюють напругу та інші параметри;
  • запускають двигун на повну потужність, оскільки до першого ТО він працює в режимі обкатки.

Спеціалізація та рівень підготовки команди центру Альфатех дозволяють проводити ремонт міні-електростанцій та великих стаціонарних установок. Наші майстри проводять детальну діагностику, усувають несправності будь-якої складності, здійснюють пусконалагоджувальні роботи. На всі операції надається гарантія. Вартість послуги залежить від характеру неполадок та необхідних запчастин, а плату можна внести будь-яким зручним способом.

Ремонт та сервіс від офіційних сертифікованих фахівців

У компанії швидко та якісно відновлюють установки, оснащені дизельними двигунами Perkins, Cummins, Yanmar, Mitsubishi, John Deere та інших брендів. Виїзд бригади можливий у будь-яке місто України, наші спеціалісти проводять ремонт електростанцій у Києві, Дніпрі, Одесі, Черкасах, Житомирі та інших доступних населених пунктах країни. Використання оригінальних сертифікованих запчастин для усунення несправностей – запорука тривалої експлуатації відновленого пристрою.

Крім обслуговування електростанцій та генераторів, центр Альфатех займається ремонтом, техоглядом, продажем бульдозерів, навантажувачів, автогрейдерів та іншої важкої техніки. Наша команда надає цілодобові консультації щодо підтримки транспорту у справному стані. Його можна особисто протестувати на майданчику у м. Підгородне, Дніпропетровської області.