Кормозаготівля

Обмотувачі рулонів

— 
Обмотувачі рулонів Fala Fala Обмотувальник рулонів Експлуатаційна маса, кг: 580 Потреба в потужності, к.с.: 45
Обмотувачі рулонів Gusio Gusio Обмотувальник рулонів Експлуатаційна маса, кг: 1250 Потреба в потужності, к.с.: 40
Обмотувачі рулонів Twister Twister Обмотувальник рулонів Експлуатаційна маса, кг: 1320-1400 Потреба в потужності, к.с.: 45

Навісний обмотувальник рулонів FalaОбмотувальник рулонів сіна та сінажу – сільськогосподарські агрегати для кормозаготовок в тваринницькому комплексі. Устаткування використовується для упаковки валків в рулони і обгортки плівкою. Такий підхід до кормозаготівлі забезпечує умови для максимального збереження поживних речовин в сіні або сенаже, значно знижує витрати на навантаження і транспортування рулонів до місця зберігання або використання. Причіпне обладнання агрегируется з тракторами, підбирається з урахуванням потужності наявних транспортних засобів та планованих обсягів робіт.

Особливості конструкції

Обладнання для обмотування рулонів складається з металевої рами на колесах, яка закріплюється до трактора за допомогою причіпного механізму. На рамі розміщуються основні робочі елементи:

 • система для захоплення і подачі валка з двосторонніми держателями;
 • поворотний стіл з ремінним кріпленням для розміщення рулону;
 • камера з пакувальної плівкою;
 • тримачі для запасних пакувальних рулонів;
 • пристрій витягування плівки;
 • ніж і важіль для фіксації плівки в процесі різання.

Сучасні моделі підтримують дистанційне керування робочими органами в автоматичному режимі за допомогою пульта – з кабіни трактора через гідравлічний розподільник.

Обладнання для обмотування рулонів: переваги

Обмотувальник рулонів сіна з компактними габаритами і широкою колісною базою можна використовувати на рельєфній місцевості, будь-яких грунтах, в тому числі торф'яних. Вони не ушкоджують кореневу структуру поверхневого шару і мобільні в транспортуванні. Для оптимального режиму роботи пакувальника передбачені такі настройки:

Обладнення для обмотування рулонів

 • необхідний діаметр рулону;
 • швидкість в'язального механізму (кількість рулонів, пов'язаних за годину);
 • максимальну кількість обв'язаних ролів;
 • ширина захвату, швидкість підйому і опускання рулонів;
 • зручне управління за допомогою програмних опцій.

Контроль роботи в автоматичному режимі по заданих параметрах знижує трудовитрати при кормозаготівлі. Сіно, упаковане у влагонепроницаемую плівку, можна зберігати при будь-яких погодних умовах, корм зберігає максимум поживних речовин.

Купити обмотувальник рулонів в Україні від компанії «Альфатех»

У центрі спеціальної техніки Альфатех можна купити обмотувальник рулонів перевіреної марки Unia для тракторів потужністю 40-45 к. с. Завдяки прямим поставкам із заводів виробника ми реалізуємо обладнання високої якості за мінімальною ціною на ринку України. Можливі угоди за лізинговими програмами.

Всі моделі нашої сільськогосподарської техніки представлені на виставці в Підгородньому Дніпропетровської області, їх можна оглянути і протестувати в роботі. Наші регіональні представництва відкриті в усіх обласних центрах України. Швидка довідка доступна за вказаними телефонами.

Читать далее