Ремонт екскаваторів

Центр спецтехніки Альфатех – продавець високоякісних будівельних, сільськогосподарських та інших спеціальних машин, а також потужна база ремонту кар'єрних екскаваторів. Завдяки власному парку сервісних автомобілів, найновішому діагностичному обладнанню та інструментарію ми відновлюємо техніку різного призначення, в тому числі проводимо ремонт екскаваторів.

Мобільні сервісні бригади, здатні усунути багато несправностей на місці, працюють у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Тернополі. А також у Полтаві, Чернігові, Сумах, Хмельницькому, Рівному, Запоріжжі. У клієнтів є можливість отримати консультацію та замовити доставлення оригінальних запчастин для ремонту екскаватора.

Співпраця з центром спецтехніки Альфатех – це:

 • безплатний виклик інженера для огляду машини, яка вийшла з ладу;
 • прозора вартість ремонту екскаваторів Hitachi, Bobcat та інших моделей;
 • професіоналізм, підтверджена кваліфікація, великий досвід майстрів;
 • суворе дотримання технологій, стандартів якості, обумовлених термінів;
 • планове обслуговування, щоб уникнути раптових збоїв, пошкоджень;
 • проведення поточного капітального ремонту екскаватора.

Ми реалізуємо та використовуємо лише оригінальні запчастини, витратні матеріали, складові для ремонту екскаваторів «Хендай», Shantui, інших популярних марок та даємо тривалу гарантію.

Різновиди екскаваторів для ремонту

Сервісні інженери Альфатех обслуговують машини на колісному та гусеничному ходу. Майстри працюють з екскаваторами Shantui, Hitachi, Bobcat, Hyundai, Komatsu та іншими. Для цього використовуються підіймальний кран (10 т), стенд для збирання-розбирання гідроциліндрів, наплавно-розточувальний комплекс WS2. А також стенд для ремонту двигунів екскаваторів з повною системою охолодження.

Перелік можливостей ремонту екскаваторів від Альфатех

Навіть найнадійніша техніка для копання ґрунту схильна до зносу, поломок, виходу з ладу через складні умови експлуатації, некваліфікованого використання, несвоєчасного ТО, пізно поміченого заводського браку. Ремонт екскаватора може знадобитися у разі несправностей у різних технічних вузлах.

Відповідно до типу несправності проводяться:

 • Ремонт двигуна екскаватора. Більшість моделей укомплектовані тяговими моторами, для яких характерні такі проблеми, як засмічення форсунок, втрата компресії, пошкодження ПНВТ. Досвідчені інженери Альфатех готові запропонувати послуги з відновлення двигунів, що відрізняються рівнем складності:
 • 1-й рівень – заміна розхідників, зношених деталей (ущільнювачів, підшипників, поршневих кілець);
 • 2-й рівень – налагодження всіх необхідних компонентів для продовження терміну до наступного капремонту;
 • 3-й рівень – ТО, що збільшує надійність машини при інтенсивній експлуатації;
 • 4-й рівень – найкраще за якістю обслуговування, але потребує більше часу.
 • Ремонт гідравліки екскаватора. Конструктивна складність модуля не дозволяє усувати несправності самостійно. Часто необхідне високоточне налагодження гідравлічного приводу. У багатьох випадках для відновлення гідравліки екскаваторів потрібна заміна шлангів, які лопнули, зламаних трійників і фітингів, деформованих циліндричних поверхонь.
 • Ремонт гідронасоса екскаватора – теж необхідний у низці випадків. Його миють, проводять діагностику, розбирають, виконують дефектування, замінюють коливальний вузол, ущільнювальні кільця, прокладки, сальники, інші зношені елементи. До ремонту гідромотора екскаватора приступають при нерівномірному обертанні вала на низьких обертах, уповільненні обертання приводного механізму, при шумах.
 • Ремонт ходової частини екскаватора. Несправності виникають у машин як на колісному, так і на гусеничному ходу. Серед найбільш поширених проблем: пошкоджені шестерні, зношені підшипники, траки, які стали непридатними, пружини, що лопнули. Відновлення гусениць екскаватора потребує застосування спеціалізованого обладнання та навичок. Поява люфтів у процесі руху котка, утруднення обертання свідчать про необхідність ремонту опорних котків екскаватора. Це відносно недорогі елементи, тому їх краще замінити, а не рихтувати. Для колісних моделей в каталозі Альфатех завжди знайдуться необхідні шини.
 • Ремонт ковша екскаватора. Механічне пошкодження відбувається через абразивну дію. В першу чергу стираються коронки, внутрішні та зовнішні футерувальні пластини, міжзубний захист, бічний захист днища, бокорізи. Відновлення ковшів екскаваторів передбачає заміну запчастин, що зносилися, і футерування для продовження експлуатації. Правильний сервіс здатний збільшити термін служби до 2-3 років.
 • Ремонт гідроциліндра екскаватора. Перелік робіт включає діагностику, розбирання, дефектування, усунення поломок. Поршні, кріплення, букси, гільза, шток циліндра відновлюються або замінюються. Технічні вузли, які не підлягають заміні, очищаються, промиваються. Обов'язково використовуються нові ущільнювальні елементи та гідравлічне мастило.
 • Ремонт стріл екскаваторів. Деформації, розриви, тріщини усуваються шляхом заміни бічних полиць, стінок. Відновлені частини не відрізняються від нових, а підсилювальні елементи дозволяють продовжити експлуатацію. Ціна налагодження стріли екскаватора залежить від складності пошкодження.
 • Ремонт електрики екскаваторів. Комп'ютеризація сучасної спецтехніки призводить до необхідності усунення таких несправностей, як замикання проводів, згорілі плати, вихід з ладу реле.

Планове обслуговування без проблем виконується у виїзному режимі. Центр спецтехніки Альфатех має інструменти, наприклад, для ремонту руків'я екскаватора або для проточування циліндрів. Інженери професійно підходять до кожного завдання, що забезпечує надійний результат. Капремонти проводяться у спеціальних цехах та займають більше часу.

Ремонт та сервіс від сертифікованих фахівців

Альфатех – офіційний дилер провідних виробників будівельної техніки Hyundai Construction Equipment, Bobcat EMEA, Shantui Construction Machinery CO.LTD. Завдяки стажуванням у США, Європі, Південній Кореї інженери професійно обслуговують машини цих марок, а також ремонтують екскаватори Komatsu, Hitachi та ін.

Умови ремонту екскаваторів від Альфатех

Залежно від типу послуги звертайтесь до відділу запчастин, ремонт тракторів, ремонт фронтальних навантажувачів, ТО або сервісу для будівельних, промислових, с/г-машин за номерами телефонів, вказаними на сайті. Менеджер прийме заявку, надавши детальну консультацію. Центр спецтехніки Альфатех дає гарантію на надані товари/послуги та пропонує зручні способи оплати.

Перелік стандартних робіт сервісного обслуговування екскаватора

Ремонт гусеничного екскаватора або колісної моделі включає:

 • заміну зношених деталей;
 • ремонт гусениць екскаватора;
 • ремонт стріл екскаваторів;
 • ремонт ковшів екскаватора;
 • ремонт ручки екскаватора;
 • ремонт гідравліки екскаватора;
 • трансмісії, інших важливих технічних вузлів.

До стандартного переліку робіт входять діагностика, усунення несправностей, консультування з експлуатації, надання оригінальних запчастин. Тестування готової техніки можна провести на виставковому майданчику у м. Підгородне (Дніпропетровська область).