Ремонт джерел безперебійного живлення

Перебої з подачею електрики вибивають із звичного ритму життя. Для повернення комфорту існує вихід – джерело безперебійного живлення. У разі погіршення його роботи варто звернутися до центру спецтехніки Альфатех. Наші виїзні бригади вирушать на ремонт ДБЖ у Дніпро, Львів, Київ та інші міста України. За допомогою сучасних приладів та сертифікованих запчастин фахівці швидко подолають неполадки різного характеру. Сервіс включає діагностику, техогляд та цілодобові консультації для клієнтів.

Ремонт джерел безперебійного живлення

Основні несправності джерел безперебійного живлення

Такі прилади встановлюють для автономного та безперервного електропостачання будинку, в офісах та промислових об'єктах. При виході з ладу знадобиться поточний чи капітальний ремонт ДБЖ. Найчастіше обладнання перестає працювати з таких причин:

  1. Зменшується ресурс акумулятора. Коли термін експлуатації АКБ добігає кінця, час автономної роботи безперебійника значно скорочується. Своєчасна заміна батареї врятує ситуацію.
  2. Виходять із ладу електронні компоненти. У міру експлуатації установки зменшується ємність конденсаторів, що поступово призводить до повної відмови електронної схеми. Оскільки знайти деталь необхідних номіналів не завжди легко, самостійний ремонт UPS може затягнутися. Пошкоджені роз’єми на платі швидко замінюють.
  3. Перегорають елементи безперебійного модуля живлення. При різких перепадах напруги або перевищенні навантаження напівпровідникові деталі можуть обриватися або пробиватися коротко. Іноді ДБЖ виходить з ладу навіть при попаданні всередину тарганів. Опинившись у працюючій схемі, вони замкнуть струмоведучі доріжки. Така банальна причина викликає серйозні наслідки, усунути які самостійно досить складно та дорого.

Якщо в результаті удару або падіння приладу тріснув його корпус, небажано користуватися ним. Це суперечить чинним правилам експлуатації електроустановок. Фахівці центру склеюють частини чи проводять заміну коробки.

Умови ремонту ДБЖ в Альфатех

Завдяки сучасній технічній базі та кваліфікації майстри центру відновлюють роботу різних моделей безперебійників. Якісного ТО вони потребують мінімум 1 раз на рік, а при експлуатації в запилених приміщеннях його організують частіше - 3-4 рази.

Неважливо, виїжджають фахівці на ремонт ДБЖ у Київ, Черкаси, Полтаву або установку привозять до сервісного центру, ремонтні роботи мають на увазі:

  • розбирання пристрою та візуальний огляд робочих вузлів;
  • перевірку напруги на АКБ;
  • повний аналіз схеми;
  • заміну пошкоджених деталей;
  • тестовий запуск та перевірка працездатності у всіх режимах.

Повноцінне тестування має проводитися у звичайних умовах експлуатації, тому на всі проведені маніпуляції наші майстри гарантують. Час відновлення залежить від обсягу діагностики, характеру несправності, наявності складі необхідних деталей. Ці фактори визначають також вартість послуги, а оплату можна зробити будь-яким зручним способом.

Ремонт та сервіс від офіційних сертифікованих фахівців

Завдяки кваліфікованій команді Альфатех займаються відновленням моделей популярних виробників (APC, PowerWalker, Crown). Їх привозять до центру чи можливий виїзд Україною. Будь-яка з 20 бригад без проблем виконає ремонт ДБЖ у Харкові, Дніпрі, Львові, Вінниці чи іншому місті.

Наш сервіс включає також обслуговування дизельних генераторів та електростанцій із двигунами Volvo, Perkins, John Deere, Cummins. Крім того, ми продаємо якісну спецтехніку для різних галузей промисловості та оригінальні запчастини до неї. Щоб особисто перевірити стан обраної моделі, можна відвідати виставковий майданчик у м. Підгородне (Дніпропетровська область) для тестування.