Посівні комплекси, сівалки, посадкова техніка

Посівні комплекси

Посівні комплекси Fenix 3000 Fenix 3000 Грунтообробний посівний комплекс

Посівний комплекс Fenix 3000

Посівний комплекс підходить для висіву аграрних культур (виключаючи просапні) з одночасною обробкою грунту. Комбіновані сівалки дозволяють виконувати кілька операцій за один прохід (культивація, посів, внесення добрив). Агрегати адаптовані для обробки грунтів України, користуються популярністю у аграріїв. Ціна на посівні комплекси вища, ніж на сівалки, але інвестиції на придбання такої техніки окупаються протягом перших 5 років експлуатації завдяки їх високої продуктивності, витривалості при інтенсивних навантаженнях.

Особливості посівного комплексу

Посівний комплекс агрегується з потужними тракторами (від 190 л. С.), Розрахований на освоєння за сезон площі до 800 га. Обробіток грунту і пророблення борозен для насіннєвого ложа забезпечують сошники. Глибина воронок регулюється за допомогою зміни передніх коліс.

Насіння і добрива з завантажувального шнека транспортуються в пневматичний провід з гвинтами, що регулюють витрату посівного матеріалу. За допомогою потоку повітря він подається до розподільника, а потім до лап сошників і в грунт. Інтегровані з сошниками загребателі присипають борозни, катки вирівнюють поверхню.

Сучасні посівні комплекси, крім основних робочих органів, оснащені додатковими елементами:

  • радіолокаційними датчиками для контролю швидкості;
  • системою контролю норми видачі посівного матеріалу;
  • механізмом планування технологічних доріжок.

Міцна металева конструкція спроектована так, що залишки рослин не забивають робочі органи.

Переваги посівного комплексу

Посівний комплекс користується попитом завдяки таким характеристикам:

  • багатофункціональність — скорочує час на виконання комплексних посівних робіт;
  • висока продуктивність — підходить для великих площ (від 10 га / добу);
  • запас міцності рами з товщиною стінок близько 5 мм розрахований на підвищені навантаження;
  • регулювальні механізми допускають експлуатацію на рельєфній місцевості.

Одночасне виконання комплексу сільськогосподарських операцій за допомогою таких агрегатів дозволяє провести посівні роботи в стислі терміни. Складні конструкції з колесами легко транспортувати на потрібну ділянку.

Купити посівний комплекс в Україні від компанії «Альфатех»

Альфатех реалізує комбіноване навісне обладнання для посіву марок UNIA, Agrisem високої якості. Налагоджені прямі поставки з заводів виробників дозволяють реалізувати техніку за найкращою ціною в порівнянні з аналогічними пропозиціями сільськогосподарського ринку України. Наші регіональні представництва працюють в обласних центрах країни.

Щоб підібрати і купити посівний комплекс до трактора в Україні, можна зв'язатися з регіональними представниками компанії або менеджерами за допомогою контактних даних цього сайту. Оглянути і протестувати роботу нашого обладнання можна в центральному офісі.

Читать далее