Сервісне обслуговування

Якщо ви інвестуєте в те, щоб ваша техніка залишалась у відмінному робочому стані протягом багатьох років, вам потрібні знання та навички, на які ви можете покластися. Наші висококваліфіковані технічні фахівці займаються сервісним обслуговуванням та ремонтом навантажувачів, екскаваторів, бульдозерів та іншого обладнання, щоб ви могли отримати максимальну віддачу від покупки.

Тут, у Центрі спеціальної техніки Альфатех, ми знаємо, що коли є робота, яку потрібно виконати, вам потрібна безперебійна та ефективна робота вашої машини, бо успішно працюємо на ринку України вже майже 20 років. Наш досвід  в області сервісного обслуговування, а також постійний розвиток і вдосконалення наших виробничих потужностей та підвищення кваліфікації наших фахівців – дозволяє нам рости та розвиватись разом з вами й для вас.

Сьогодні ми надаємо повний капітальний ремонт машин, технічне обслуговування ходової частини, заміну деталей і компонентів, діагностику, усунення несправностей і заміну масла. Крім того, ми виконуємо індивідуальний зварювальний ремонт і виготовлення, якщо це необхідно, щоб підтримувати ваше обладнання в робочому стані. Працюємо та на зв’язку, щоб переконатися, в тому, що ваша будівельна техніка Hyundai Construction Equipment, Bobcat EMEA, Shantui Construction Machinery або інша техніка продовжує виконувати роботу сезон за сезоном.

Альфатех пропонує широкі можливості ремонту та обслуговування як у цеху, так і на місці.

Виробничі потужності, велика ремонтна база, площею 5000 м2, знаходиться у Дніпропетровській області в місті Підгородне. Парк сервісних автомобілів становить близько 20 одиниць. Кожен з них обладнано професійним інструментом, що дозволяє здійснювати ремонти та технічне обслуговування в будь-яких умовах.

Наші мобільні виїзні сервісні бригади знаходяться в найбільших містах України – Київ, Одеса, Харків, Львів, Тернопіль, Полтава, Хмельницький, Запоріжжя, Рівне, Суми, Чернігів.

Серед обладнання в нашому великому сервісному боксі, варто виділити:

 • 10-тонний підіймальний кран;
 • розточувально-наплавочний верстат;
 • стенд для збирання та розбирання гідроциліндрів;
 • стенд для ремонту двигунів з повною системою охолодження.

Ми обслуговуємо все:

 • екскаватори, колісні та на гусеничному ходу;
 • навантажувачі;
 • підіймальне обладнання;
 • бульдозери, грейдери та вся дорожня техніка.

Сервісне обслуговування будівельної техніки охоплює широкий спектр послуг, що надається нашою службою для забезпечення оптимального функціонування техніки на будівельних майданчиках, а саме:

 • ремонт спецтехніки/сільгосптехніки: регулярний технічний огляд, ремонт та заміна деталей, що зношуються, установка нового обладнання, виконання планових ремонтів та профілактичних робіт; ремонт під час гарантії й після її закінчення; ремонт ходової частини гусеничної техніки; ремонт трансмісії й мостів ZF; ремонт гідравліки;
 • діагностика техніки та усунення несправностей усіх марок і моделей: перевірка функцій техніки, виявлення проблем та розробка планів для розв'язання проблем, а також контроль якості ремонтних робіт;
 • технічна підтримка: надання консультацій щодо ефективного використання техніки, розробка планів заміни деталей, навчання персоналу роботі з технікою;
 • запасні частини: забезпечення запасними частинами, які підтримують ефективну роботу техніки, та організація їх доставки до майданчиків;
 • цілодобова аварійна служба та сервісна підтримка: 24-годинна технічна підтримка та надання послуг в аварійних ситуаціях.
 • польове обслуговування важкої техніки: ремонті роботи як на сервісній базі Альфатех, так і в дорозі на виїзді або на ділянках, де працює техніка — сніг, мокрий сніг, дощ або спекотні дні літа, наша виїзна бригада до ваших послуг.

Команда сервісних інженерів щорічно удосконалює навички відповідно до індивідуального плану навчання та проходить кваліфікаційну атестацію після завершенню року. Ми впевнені в якості нашого післяпродажного, діагностичного обслуговуючи, на яке, безумовно, надаємо гарантію. 

Сучасний сервісний центр, укомплектований повним спектром спеціального і діагностичного устаткування, складом оригінальних запасних частин та матеріалів для проведення ремонтів будь-якої складності, розташований у Дніпропетровській області. Також представництва сервісної служби є в Києві, Львові, Запоріжжі, Одесі та ін. містах України.

 Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникнуть запитання щодо обслуговування, або щоб записатися на консультацію.

Контакти сервісного центру:

Адреса: Україна, Дніпропетровська обл., м. Підгородне, Автодорога М04, Знам'янка-Луганськ, Ізварине
Тел.: +38 056 732 33 46
Факс: +38 056 732 33 78
Тел. гарячої лінії: +38 067 541 11 11  
Електронна пошта: service@alfatechtd.com.ua               


Шановні клієнти, пріоритетним напрямком нашої компанії Альфатех є надання високоякісного сервісу, цілодобова технічна підтримка клієнта по всій території України.

Колектив компанії Альфатех працює заради перемоги та докладає усіх зусиль, щоб організувати роботу нашої компанії, наскільки це можливо в умовах воєнного стану.
В цей важкий час ми залишаємось у вашому розпорядженні та працюємо задля підтримки вашого бізнесу.

З будь-яких питань звертайтесь до нас зручним для вас способом:

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ
СПЕЦІАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ
Приймання заявок на ремонт +380 67 541 11 11, Наталія
alfatech@alfatechtd.com.ua
 +380 67 630 85 65, керівник відділу Віктор Геленко
gelenko@alfatechtd.com.ua
 ПІДГОТОВКА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ
ДО СЕЗОНУ
Приймання заявок на ремонт +380 67 541 11 11, Наталія
alfatech@alfatechtd.com.ua
+380 67 510 40 54, керівник відділу Євген Арзамасцев
arzamascev@alfatechtd.com.ua
ЗАПЧАСТИНИ +380 67 510 40 08
alfatech@alfatechtd.com.ua

В будь-який час, коли вам буде необхідна подальша інформація, ми залишаємося для вас відкритими та тримаємо зв’язок! 
Більш детальну інформацію щодо роботи та обслуговування спецтехніки ви можете отримати в нашому кол-центрі, за номером +38 (067) 541 11 11 або електронною поштою service@alfatechtd.com.ua. У випадку необхідності ми готові надати вам інформацію про те, як вчасно виявити заводський брак, і збільшити термін експлуатації спецмашин за допомогою правильного догляду за ними. Професійно і швидко вирішимо всі ваші питання щодо сервісу та ремонту важкої техніки.

Огляд нашого виставкового центру та сервісного цеху у місті Підгородне див. відео: