Обприскувачі

Самохідні обприскувачі

Подкатегории
Параметры
— 
Самохідні TECNOMA LASER 3200 TECNOMA LASER 3200 Обприскувач самохідний Штанга, м: 24, 28, 30 Об'єм бака, л: 3200 Потужність, к.с.: 175
Самохідні TECNOMA LASER 4200 TECNOMA LASER 4200 Обприскувач самохідний Штанга, м: 32 Об'єм бака, л: 4200 Потужність, к.с.: 217
Самохідні TECNOMA LASER 6000 TECNOMA LASER 6000 Обприскувач самохідний Штанга, м: 36 Об'єм бака, л: 6000 Потужність, к.с.: 244

Самохідний обприскувач Tecnoma LASER 6000

Самохідні обприскувачі — поширена сільськогосподарська техніка для захисту зернових і кормових культур від шкідників, хвороб, бур'янів. У порівнянні з причіпним обладнанням самохідна техніка виграє в мобільності, продуктивності і можливості управління.

Дозування і контроль концентрації хімікатів в розчинах здійснюються за допомогою системи з електронним управлінням. Техніка проводиться відповідно до вимог з екологічної безпеки навколишнього середовища та дотриманням директив щодо захисту праці обслуговуючого персоналу.

Самохідні обприскувачі Tecnoma Laser

Самохідні обприскувачі Tecnoma — продуктивна техніка з 6-циліндровим двигуном і бортовим комп'ютером для управління роботою. Основні експлуатаційні параметри агрегатів:

  • висока продуктивність (до 700 га на добу);
  • об'ємні баки для хімікатів місткістю 3200/4200/6000 л;
  • штанги з розпилювачами, які захоплюють 24/28/30/32/36 м за один прохід;
  • комфортна кабіна з електронною панеллю керування.

Техніка підходить для кліматичних умов і типів грунтів України. Високий кліренс і широка колісна база дозволяє використовувати агрегати на рельєфній і заболоченій місцевості.

Особливості вибору самохідного обприскувача

Щоб оптимально купити самохідний обприскувач в Україні, потрібно враховувати такі фактори:

Самохідний обприскувач LASER 4200

  • Плановані обсяги робіт. З урахуванням оброблюваних площ підбираються ємність бака для хімікатів і ширина захвату за один прохід.
  • Контроль режимів роботи. Регулювання концентрації сумішей і дозування хімічних речовин в розчинах проводяться за допомогою бортового комп'ютера в кабіні трактора. Такий підхід до управління забезпечує високу точність в дотриманні технології обробки, зручність обслуговуючого персоналу.
  • Безпека і комфорт роботи оператора. Кабіни оснащуються системою клімат-контролю, регульованим сидінням, герметичне скло з панорамним оглядом знижує рівень шуму при роботі мотора.

Заявлені характеристики техніки Tecnoma Laser забезпечують ефективний захист аграрних культур відповідно до технології вирощування та міжнародним вимогам по екології.

Купити самохідний обприскувач в Україні від компанії «Альфатех»

У центрі спеціальної техніки «Альфатех» можна купити самохідний обприскувач від перевіреного європейського виробника Tecnoma за кращою ринковою ціною в Україні. Устаткування високої якості безперебійно служить тривалий час, просте в обслуговуванні. Моделі сільськогосподарської техніки можна оглянути і протестувати в роботі на виставковому майданчику в місті Підгородне, Дніпропетровської області.

Оформити договір купівлі або отримати додаткову інформацію про нашу продукцію можна в офісах компанії в обласних центрах України або в режимі онлайн, використовуючи контакти, зазначені на цьому ресурсі. За домовленістю з покупцем можлива доставка купленого устаткування в будь-який регіон України.

Читать далее