Посівні комплекси, сівалки, посадкова техніка

Сівалки просапні

Сівалки для просапних культур Gamma Gamma Механічна сівалка Ширина захвату, м: 4,5-6
Сівалки для просапних культур Delta Delta Пневматична сівалка Ширина захвату, м: 3-6

Сівалка просапнаСівалки точного висіву для просапних культур — сільськогосподарська техніка для посівів (посадки) культур з широким міжряддям (45-90 см). Навісне обладнання використовується для кукурудзи, соняшнику, цукрових буряків, картоплі.

Просапні сівалки точного висіву агрегуються з тракторами, з'єднуються з транспортним засобом за допомогою причіпного або навісного механізму. Важливий параметр при виборі — марка виробника, краще купити просапну сівалку перевірених брендів.

Сівалки просапні: види

Просапна сівалка має модульну конструкцію: до рами на колесах кріпляться секції. Кожна секція — механізм для посіву одного ряду — включає висівний апарат, леміш, катки (опорні і прикативальні). Бункер для насіння, в залежності від моделі, може бути централізованим або включатися в кожен рядний модуль. Агрегати підбираються по потужності транспортного засобу, планованим обсягам робіт і типу грунту.

Основні технічні параметри посівних агрегатів:

  • рядності — доступні моделі для посіву від 6 до 36 рядів;
  • ширина захвату (1,5-12 м);
  • глибина посіву, відстань між рядами (в залежності від культури);
  • необхідна потужність трактора (60-170 к.с.);
  • розміри, вага.

З урахуванням способу укладання насіння, просапні сівалки бувають механічного або пневматичного типу. Механічні агрегати нижче за ціною, простіше в обслуговуванні, дозволяють більш точно калібрувати насіння. Пневматичні варіанти виграють в продуктивності, допомагають зменшити витрату посівного матеріалу.

Просапні сівалки точного висіву

Просапні сівалки точного висіву включають дозувальний механізм видачі насіння для їх рівномірного розподілу в насіннєвому ложі, допускають точне регулювання глибини і міжрядь. Сучасні сівалки для посіву просапних культур мають такі переваги:

  • висока продуктивність (до 15 км / год) дозволяє економити час;
  • точне регулювання висоти насіннєвого ложа в залежності від агрокультури;
  • економну витрату посівного матеріалу;
  • можливість одночасного внесення добрив підвищує врожайність;
  • просте налаштування роботи, зручність в обслуговуванні.

Продумана конструкція агрегатів і відмінні експлуатаційні параметри пояснюють попит на цю техніку серед аграріїв України.

Купити сівалки просапні в компанії «Альфатех»

Центр спеціальної техніки Альфатех реалізує просапні сівалки марки UNIA — найбільшого світового виробника сільгосптехніки. Пропонуються моделі високої якості, механічного або пневматичного типу, з шириною захвату від 3 до 6 м для тракторів потужністю 60-170 к.с. Налагоджені прямі поставки з заводу-виробника дозволяють реалізувати техніку за найкращою ціною серед інших пропозицій ринку. Доступний широкий вибір комплектуючих деталей. Оглянути посівні агрегати і протестувати їх в роботі можна в центральному офісі (Підгородне, Дніпропетровська обл.).

Читать далее