Трактори

Гусеничні трактори

Параметры
— 
Гусеничні трактори VERSATILE 520DT VERSATILE 520DT Трактор Експлуатаційна маса, кг: 26694 Потужність, к.с.: 485 Вантажопідйомність, кг: 4082
Гусеничні трактори VERSATILE 570DT VERSATILE 570DT Трактор Експлуатаційна маса, кг: 26694 Потужність, к.с.: 535 Вантажопідйомність, кг: 4082
Гусеничні трактори VERSATILE 620DT VERSATILE 620DT Трактор Експлуатаційна маса, кг: 26694 Потужність, к.с.: 575 Вантажопідйомність, кг: 4082

Гусеничний тракторГусеничний трактор - потужна продуктивна техніка, яка використовується в якості тягача великогабаритних сільськогосподарських агрегатів (плугів, розпушувачів, мульчувачів), для вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування великих вантажів на невеликі відстані.

Гусениці забезпечують міцну опору на вузьких, глинистих ґрунтах, заподіюють менший тиск і ущільнення ґрунту. У порівнянні з колісним тракторами, гусеничний трактор має більшу тягової сили, стійкістю до високих навантажень. Однак у нього менша мобільність, не такі високі швидкість пересування і маневровість.

Особливості техніки

Гусеничні трактори обладнані потужним дизельним мотором на 450-600 л. с., який охолоджується за допомогою радіатора. Двигун трактора оснащується механізмами для подачі палива, охолодження, змащення. Класичне виконання характеризується розміщенням двигуна спереду, при такому підході можливий хороший огляд причіпного обладнання.

Крутний момент від двигуна на гусеничний ланцюг передається за допомогою трансмісії. Ходова частина - полужесткая, відмінно переносить високі навантаження і полегшує точність управління навісним обладнанням при русі трактора. На передньому і задньому мостах встановлюються гальмівні механізми, для поворотів застосовується планетарна система.

При проектуванні такої техніки велика увага приділяється зручності в управлінні. Організації комфортного робочого місця механізатора сприяють:

  • засклена герметична кабіна з панорамним оглядом - це знижує шум мотора, запобігає потраплянню пилу;
  • плавне перемикання режимів роботи за допомогою спеціального важеля;
  • панель управління, оснащена цифровими електронними приладами для контролю потужності, швидкості, режиму роботи;
  • регульоване по висоті сидіння, для підйому на робоче місце передбачені сходи.

Завдяки високим експлуатаційним показникам гусеничний сільськогосподарський трактор заслужено користується популярністю серед аграрних господарств України.

Переваги

Трактор на гусеничному ходу - необхідна техніка для робіт, що вимагають високої потужності. Короткий список особливостей такої техніки:

  • стійкість до інтенсивних навантажень;
  • надійність в роботі;
  • хороша керованість;
  • тривалий експлуатаційний ресурс.

Новий гусеничний трактор при своєчасному профілактичному техобслуговуванні служить понад 20 років. Щоб оптимально купити гусеничний трактор, слід віддавати перевагу перевіреним маркам, які гарантують високу якість своєї продукції і сервісне обслуговування.

Купити гусеничний трактор в Україні від компанії «Альфатех»

Центр спецтехніки «Альфатех» представляє повнопривідні гусеничні трактори найбільшого світового виробника сільгосптехніки - компанії Versatile. Завдяки прямим поставкам від заводів виробника, наша ціна - мінімальна на ринку України.

Устаткування можна не тільки оглянути, але й протестувати на виставковому майданчику в селищі Підгородне, Дніпропетровської області. Договір купівлі укладається з регіональними представниками в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі та інших обласних центрах України або в режимі онлайн за вказаними контактами.

Читать далее