Ремонт двигунів Komatsu

Якісний ремонт двигунів Komatsu, Cummins, Hyundai, Kubota, Perkins дає можливість продовжити термін використання обладнання, незважаючи на постійні великі навантаження. Усунути будь-які несправності допомагає кваліфікована команда центру спецтехніки Alfatech. В обладнаному цеху майстри виконують повний цикл робіт – від очищення та діагностики до встановлення нових запчастин.

В рамках сервісного обслуговування передбачені безоплатні виїзди бригади за місцем розташування транспорту. Спеціалісти компанії приїдуть на виклик, щоб проконсультувати, оглянути та при необхідності забрати обладнання в цех на ремонт. Великий асортимент запчастин дозволяє швидко позбутися несправностей.

Моделі двигунів Komatsu на ремонт або обслуговування

Ці мотори вирізняються високою надійністю завдяки використанню деталей з міцних сплавів. Компанія Альфатех здатна відремонтувати будь-які модифікації двигунів бренду «Комацу».

Модель мотора Характеристика обладнання Машини, які підходять для монтажу
SA6D114 з турбонаддувом та водяним охолодженням. 6-циліндрова конструкція має робочий об’єм 8,3 л. Максимальна потужність становить 190 к. с. при 2200-2300 обертах за хвилину. Трактори Case-IH 7140, 7150, JCB Fastrac 8250, Case New Holland T8020.
Автогрейдери Komatsu GD655-3A, XCMG GH-1215, Shantui SG-21-3.
Навантажувачі Komatsu WA380-3, WA380-5, WA400-5.
Бульдозери Shantui SD23, Komatsu D61PX-12, D61EX-12, Dressta TD-15M, TD-20M.
SA6D170E з турбокомпресором та вбудованим інтеркулером. При частоті 1800 обертів за хвилину потужність мотора становить 537 к. с. Конструкція включає системи примусової вентиляції та безпосереднього впорскування пального. Екскаватор Komatsu PC1250-7.
Бульдозери Komatsu D375A-5, WD600-3, WD600-6.
Навантажувачі Komatsu WA600-3, WA600-6, WA700-3.
SA6D140E с турбоподачею повітря та прямим впорскуванням пального. Робочий цикл двигуна на 6 циліндрів складає 4 такти. Він вирізняється високим крутним моментом (1568 H⋅м), що дозволяє техніці швидко розігнатись. При 2100 обертах за хвилину потужність перевищує 300 к. с. Навантажувачі Komatsu WA600-3, WA400, WA500-3.
Бульдозери Komatsu D63E-12, D155A-5, D155A-2, D275A-5, D155AX-5.

Хоча частина двигунів має оригінальну будову, деякі моделі виробника Komatsu Limited розроблені у співпраці з корпорацією Cummins Inc. Тому японське обладнання може стати альтернативою при ремонті транспорту, який працює на моторах Cummins.

Основні поломки двигунів Komatsu

Якщо важка техніка не заводиться, причина криється в засмічених паливних фільтрах або потраплянні повітря в систему живлення мотора. Наявність пошкоджень в моторі можна запідозрити при появі таких ознак:

 • неприємного запаху в салоні – свідчить про порушення герметичності всередині конструкції (витік антифриз або мастило), проблеми з паливним шлангом, коротке замикання в електропроводці;
 • надмірній кількості вихлопного диму – вказує на потрапляння в пальне води, мастила, охолоджувальної рідини, зношення поршневої групи, забруднення повітроочисника;
 • стукоті в моторному блоці – виникає при збільшенні відстані між клапанами в механізмі газорозподілу, зламаних форсунках, передчасній подачі пального в камеру згоряння;
 • великій кількості мастила на вихлопі – означає несправності в системі змащування мотора.

Поширена проблема – раптова втрата потужності при розгоні. Динаміка порушується при зниженні тиску або заклинюванні плунжера в паливному насосі. Друга причина – накопичення нагару на форсунках.

Етапи ремонту двигунів Komatsu

Перша стадія сервісного обслуговування – огляд мотора після очищення від залишків мастила та бруду. Фахівець візуально оцінює его на наявність пошкоджень та переходить до акустичної діагностики. Але найточніші результати дає комп’ютерне обстеження. Завдяки багатоступеневій перевірці виявляють дефекти в системі живлення, оцінюють компресію, показники датчиків.

При виявленні дрібних несправностей дизельних двигунів Komatsu ремонт обмежується заміною зношених елементів. Значні пошкодження потребують виконання складної роботи, яка включає:

 • демонтаж;
 • розбирання верхньої та нижньої частини конструкції з глибоким очищенням елементів;
 • дефектування;
 • встановлення нових деталей;
 • збирання двигуна;
 • перевірку та налагодження його роботи;
 • монтаж мотора на місці.

На тривалість ремонтних робіт впливає початковий стан механізмів, складність дефектів та наявність необхідних запчастин на складі. Тому процедура зазвичай займає від 2-3 днів до кількох тижнів або місяців.

Умови ремонту двигунів Komatsu від Alfatech

Сервіс компанії Альфатех включає проведення ТО та різних видів ремонту (поточного, капітального, гарантійного, післягарантійного, ремонт двигунів Perkins, ремонт промислових генераторів). Клієнтам надається цілодобова технічна підтримка, можливий безоплатний виїзд за місцем перебування спецтехніки. Якщо пошкодження серйозні, машину забирають в центр. В рамках обслуговування передбачені такі заходи:

 • візуальна діагностика;
 • складання акта приймання техніки, де перелічені виявлені несправності;
 • глибоке очищення та обстеження в цеху з використанням сучасного обладнання;
 • розбір двигуна та опис всіх дефектів;
 • заміна зношених запчастин, мастила, охолоджуючої рідини;
 • визначення рівня компресії;
 • встановлення зібраного мотора.

Цех оснащений розточувально-наплавними верстатами, стендами для розбирання та збирання моторних блоків та підйомним краном, за допомогою якого обладнання легко переміщують в приміщенні. Використання сучасних інструментів та фірмових запчастин дозволяє здійснити якісний ремонт, тому майстри дають гарантію на виконані роботи. Послуги оплачують будь-яким зручним способом.

В центрі Альфатех продають важкий транспорт для різних сфер промисловості Також можна придбати оригінальні запчастини відомих брендів. Для тестування спецтехніки необхідно відвідати виставковий майданчик в м. Підгородне, Дніпропетровської обл.