Ремонт генераторів

Сервісний центр Альфатех проводить ремонт і обслуговування дизель-генераторів, електростанцій та джерел безперебійного живлення на власній спеціалізованій інженерній базі, оснащеній сучасним діагностичним та ремонтним обладнанням. У разі потреби ремонту стаціонарної установки – виїжджаємо та здійснюємо всі роботи за місцем. Діяльність з налагодження обладнання виконується висококласними фахівцями, які пройшли навчання на заводі-виробнику електрогенеруючих установок, з використанням лише оригінальних та сертифікованих запасних частин та компонентів.


Якщо вийшов з ладу генератор – телефонуйте 067 510 40 08 та залишайте заявку на професійну безкоштовну консультацію service@alfatechtd.com.ua.

Пріоритетні завдання Сервісного центру Альфатех – це проведення всіх видів ремонту (терміновий, плановий, капітальний, аварійний) та сервісне обслуговування дизельних двигунів та генераторів автономних електростанцій, ремонт двигунів Komatsu, ремонт навантажувачів. Пріоритетні завдання Сервісного центру Альфатех – це проведення всіх видів ремонту (строковий, плановий, капітальний, аварійний) і сервісне обслуговування дизельних двигунів і генераторів автономних електростанцій.

Професійний ремонт та обслуговування проводиться для всіх типів генераторів потужністю від 18КВа.

Які генератори ремонтує сервісний центр Альфатех?

Інженери компанії Альфатех виконують техобслуговування і ремонт дизельних генераторів в Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Сумах, Полтаві, Кропивницькому, Херсоні, Миколаєві, Черкасах, Чернігові, Києві.

Ремонтуємо генераторні установки з дизельними двигунами відомих брендів, а саме: Cummins, Perkins, John Deere, Volvo Penta, Mitsubishi, MTU, Lombardini, Yanmar. Досвід, високий рівень кваліфікації інженерів, інструментарій, прилади діагностики та програми сервісу для вирішення широкого спектра завдань з ремонту та обслуговування дизельних двигунів дозволяють виконати ремонт будь-якої складності та в найкоротші терміни.

Найчастіші поломки генератора:

 1. Глухне двигун. Причина — відсутність подачі палива, повітря, що свідчить про несправність в системі запалювання, подачі палива або масла.
 2. Чорний дим при вихлопі, різко впала потужність — знос циліндра або поршневих кілець.
 3. Вийшла з ладу система запалювання. Можливі причини – вийшли з ладу свічки (збирається шар нагару і просто необхідно очищати електроди або замінювати свічки), розподільник, високовольтні проводи та інші елементи. Не щільно надіті на свічки ковпачки.
 4. Замикання проводки й виходу з ладу альтернатора. Генератор не видає в мережу потрібне значення напруги.  Причина – засмічення елемента (пил та волога).

Спеціалізуємось на виконанні робіт будь-якої складності для всіх типів дизельного обладнання:

 • поточний та капітальний ремонт двигунів та генераторів;
 • ремонт та заміна несправних деталей та/або вузлів дизельних генераторів;
 • ремонт та заміна електронної системи управління (контролера) електростанції;
 • сервісні та ремонтні роботи джерел безперебійного живлення та ін.

   

Надаючи професійні послуги з ремонту всіх видів дизельних двигунів та генераторів, наші фахівці також проводять:

 • підготовку обладнання для введення в експлуатацію;
 • монтаж та пусконалагоджувальні роботи;
 • гарантійний та післягарантійний сервіс.

Переваги нашого сервісного центру

 • Вигідні ціни: прозора ціна та гнучка цінова політика.
 • Якість та терміни: забезпечимо оперативність ремонту та безкоштовний виїзд інженера.
 • Досвідчені фахівці: багаторічний досвід у сервісному обслуговуванні, професійні, висококваліфіковані спеціалісти.
 • Дотримання стандартів: суворе дотримання технологій ремонту відповідно до стандартів.
 • Перелік робіт: наш сервісний центр виконує широкий спектр сервісних робіт.
 • Гарантія якості: надаємо гарантії якості виконаних робіт.

В посібниках з експлуатації до генераторних установок вказані способи боротьби з дрібними поломками. Але наші фахівці рекомендують виконувати лише роботи, які не вимагають втручання в механізм електростанції.

Тому не рекомендуємо намагатися самостійно виконувати ремонт техніки такого рівня. Оскільки для повноцінного та якісного ремонту дизель-генераторних установок необхідні спеціальні знання, досвід роботи, ліцензійне програмне обладнання, спеціальний інструментарій, оригінальні запасні частини та витратні матеріали. Все це може надати лише спеціалізований сервісний центр.

Крім усього сервісу гарантійного та післягарантійного обслуговування, ми надаємо додатковий набір послуг:

 • ремонт та заміна шафи (пульта) управління ДГУ (дизельна генераторна установка) та щитів АВР; роботи з модернізації та розширення технічних можливостей застарілих ДГУ;
 • заміна зношеного та застарілого обладнання ДГУ; ремонт систем охолодження та подачі палива;
 • ремонт та заміна несправних вузлів генератора та силового агрегату;
 • обслуговування елементів електротехнічної системи;
 • комплексна діагностика працездатності всіх систем генераторів;
 • діагностична перевірка установки на спеціальному стенді навантаження;
 • діагностичні роботи та сервісне обслуговування всіх типів автономних джерел енергії та безперебійного живлення.

Якщо вийшов з ладу генератор – телефонуйте 067 510 40 08 та залишайте заявку на професійну безкоштовну консультацію service@alfatechtd.com.ua.

Сервісне обслуговування дизельних генераторних установок в Альфатех — цілодобова технічна підтримка 24/7 – працюємо заради нашої Перемоги!

Телефонуйте 067 510 40 08 та залишайте заявку на професійну безкоштовну консультацію service@alfatechtd.com.ua.

Команда професіоналів готова відновити роботу вашого генератора і продовжити його працездатність. Звертайтеся цілодобово без вихідних. Разом до Перемоги!