Техніка для транспортування

Бункери-перевантажувачі зерна

Подкатегории
Параметры
Перевантажувачі зерна Bizon Bizon Причіп зерноперевантажувач

Бункер-перевантажувач зернаБункер-перевантажувач зерна дозволяє оптимізувати збирання врожаю і його навантаження на транспортні засоби для перевезення на елеватор. Використання агрегату запобігає простої сільськогосподарської техніки при збиранні зернових культур (пшениці, ячменю, вівса, кукурудзи), скорочує час зернозбиральних робіт. Бункер-перевантажувач може використовуватися також для завантаження насінням сівалок, вивантаження гранульованих мінеральних добрив. Тому кожне аграрне господарство зацікавлене в покупці такого обладнання для посівних або збиральних польових робіт.

Бункер-накопичувач для зерна: особливості використання

Бункер-накопичувач для зерна чіпляється до трактора, який слідує за зернозбиральним комбайном. Необхідна потужність трактора вказана виробником зерноперевантажувача з урахуванням максимального заповнення кузова. При наповненні бункера зерно швидко вивантажується на причепи вантажних машин за допомогою шнекових транспортерів, які розміщуються в нижній частині кузова. Через розміщені на дні висипні отвори причіпа-зерноперевантажувача повністю очищається від вмісту.

Інші особливості використання такого агрегату:

  • висота підйому шнека регулюється з обліків габаритів кузова обслуговуючих машин;
  • гідравлічне управління механізмами розвантаження;
  • гальмівна система пневматичного типу.

Для зручності обслуговуючого персоналу передбачені спеціальні сходи в задній частині причепа-накопичувача. При необхідності включається підсвічування.

Переваги перевантажувачів зерна

Бункери-перевантажувачі зерна затребувані серед аграріїв України завдяки продуктивності і зручності в експлуатації. Інвестиції в придбання такої техніки вигідні:

  • продуктивність зернозбиральних комбайнів в парі з зерноперевантажувач зростає на 20-30%;
  • причіп-зерноперевантажувач розрахований на обсяг зерна до 25 куб. м;
  • втрати врожаю в процесі збиральних робіт виключаються;
  • широка колісна база забезпечує підвищену прохідність;
  • вивантаження вмісту на транспортні засоби з будь-якою висотою кузова;
  • герметичний причіп підходить для будь-яких погодних умов;
  • тривалий термін служби при мінімальних вимогах до обслуговування.

Сучасні бункери-накопичувачі зерна мають вантажопідйомністю до 15 т, підходять для великих обсягів робіт. При продуктивності 200 ... 400 тонн на годину повне вивантаження насіннєвого матеріалу або гранульованих добрив проводиться протягом 5-10 хвилин.

Купити бункер-перевантажувач зерна в Україні від компанії «Альфатех»

У центрі спеціальної техніки «Альфатех» можна купити бункер-перевантажувач зерна відомого європейського виробника Unia за кращою ринковою ціною в Україні. Ми поставляємо новітнє обладнання високої якості з заводів виробника протягом 10 робочих днів з моменту замовлення. Пропонуються бункери-накопичувачі зерна з кузовом місткістю 20 ... 25 куб. м і вантажопідйомністю 10,9 ... 14,35 т. Максимальна продуктивність агрегатів — 400 тонн на годину.

У місті Підгородне, Дніпропетровської області працють наші виставкові зали сільськогосподарської техніки, де обладнання можна оглянути і випробувати в роботі. Регіональні представництва компанії відкриті в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі та інших обласних центрах України. Швидка довідка доступна за контактними телефонами в робочий час.

Читать далее