Ремонт двигунів Cummins

В центрі спецтехніки Альфатех проводять якісний ремонт двигунів Cummins для забезпечення робочого стану машин, що зайняті в будівництві, сільському господарстві та інших сферах. Ремонтні бригади готові виїхати на виклик, щоб проконсультувати та оцінити ступінь пошкодження обладнання. При необхідності мотор перевезуть в сервісний центр для проведення детальної діагностики з використанням сучасного обладнання. Великий асортимент фірмових запчастин та кваліфікована команда дозволяють швидко усувати несправності будь-якої складності.

Моделі двигунів Cummins на ремонт або обслуговування

Популярність дизельних двигунів цього бренду пов’язана з високою потужністю, надійністю та довговічністю. В центрі спецтехніки Альфатех займаються ремонтом різних модифікацій цього обладнання.

Модель двигуна Особливості конструкції Сумісна техніка
4BT 3.9L В 4-циліндровому турбодвигуні передбачене водяне охолодження та клапанний механізм OHV. Має механічну систему прямого впорскування палива. Трактори Case-IH 5220, 5120.
Навантажувачі Case New Holland 570 LXT, 580K, 580SL, 590SL.
Екскаватори Case-IH 688, 9010.
Поворотні навантажувачі Case-IH 90XT, 95XT.
Канавокопач Case-IH 860.
Зернозбиральний комбайн Case-IH 8840.
QSC 8.3L Модель працює на турбокомпресорі Holset HX40 з перепускним клапаном. Вона оснащена системою впорскування дизелю під високим тиском, фільтрами з наноматеріалів та вбудованим водовідділювачем. Трактори Case New Holland серії T8000, TJ275 TJ330, Case-IH Steiger 330, STX 280, Buhler Versatile 305, 280, 250.
Автогрейдери Case-IH 885B, 684 DHP, Shantui SG21-3.
Екскаватори Bonny CE 400-6, LiuGong CLG 936D.
Ґрунтові катки Shantui SR26-5, Lonking CDM520D, CDM518D.
QSL 8.9L На головці блоку знаходиться по 4 клапани для кожного циліндра. Система Common Rail забезпечує упорскування дизелю під високим тиском, а фільтри з очищуючим елементом на 10 мк та водороздільником знижують рівень шкідливих викидів. Навантажувачі Dressta 534E, Case-IH 821E.
Бульдозери Dressta TD-20M, TD-15M.
Трактори Case-IH 7220, 7230, 7240, 7250, серії MX.
Комбайни Case-IH модельного ряду Axial Flow (2166, 2365, 2577) та CF.

Деякі двигуни бренду «Каммінс» досягають потужності вище 400 к. с. при 2000-2100 обертах на хвилину. Їх встановлюють на спецтехніку, яка призначена для роботи в екстремально важких умовах. Через великі навантаження машини часто пошкоджуються, але регулярне технічне обслуговування та поточний ремонт деталей забезпечують довговічність мотора.

Основні поломки двигунів Cummins

Знос деталей – найпоширеніша причина погіршення роботи будь-яких робочих вузлів. Несправності можуть також виникати через порушення правил експлуатації дизельного мотора. Типові дефекти, які знаходять працівники компанії Альфатех при проходженні транспортом сервісу, пов’язані з наступними системами:

  • Охолодження – через проколи в патрубках або радіаторі витікає охолоджуюча рідина. А зламаний термостат приводить до недостатнього охолодження двигуна.
  • Змащення – низький рівень мастила, пошкоджений масляний насос або мастильні канали.
  • Паливною – засмічені фільтри, несправний насос високого тиску або форсунки.
  • Запалювання. Виявляються проблеми зі свічками запалювання або реле, через які двигун не заводиться в холодну погоду.

Про необхідність проведення ремонту сигналізує ряд зовнішніх ознак. Надмірне споживання палива та поява білого диму з вихлопної труби свідчать про знос поршневих кілець, витікання антифризу. Сильний стукіт під час руху транспорту вказує на зниження тиску всередині двигуна або зношені шатунні втулки та форсунки, переворот корінних вкладишів, погану фіксацію підшипників.

Етапи ремонту двигунів Cummins

Спочатку конструкцію очищають від нагару та залишків мастила, щоб провести візуальну оцінку її стану. Для перевірки роботи мотора підключають діагностичне обладнання. За допомогою спеціальних програм визначають несправності свічок запалювання, форсунок, заживлених вузлів та електрики, вимірюється компресія в установці. Діагностика займає від 15 хвилин до декількох днів.

На основі отриманої інформації спеціалісти вирішують проводити поточний або капітальний ремонт двигунів Cummins. Їх розбирають, ретельно чистять та перевіряють всі деталі (ступінь зношення, кількість та характер пошкоджень). Час, за який відремонтують мотор, залежить від складності несправностей та наявності запчастин для заміни.

Умови ремонту двигунів Cummins від Alfatech

В центрі спецтехніки Альфатех надають якісний гарантійний та післягарантійний ремонт всієї гідравлічної системи, ремонт дизельних генераторів, ремонт двигунів Perkins. Цех компанії оснащений розточувально-наплавними верстатами WS2 та WS3, стендами для розбирання двигунів, підйомним краном. Завдяки наявному обладнанню виконується повний цикл робіт – від визначення переліку дефектів до пусконалагоджувальних заходів та встановлення на місце відремонтованого двигуна. При необхідності ремонтні бригади виїжджають за місце перебування техніки (в гараж, поле, на автомагістраль).

В рамках гарантійного сервісу проводяться такі дії:

  • зовнішній огляд техніки спеціалістом;
  • оформлення акта приймання обладнання з вказанням результату перевірки;
  • діагностика;
  • розбір мотора та складання відомості, де перелічують виявлені несправності;
  • заміна зношених деталей, мастила та антифризу;
  • замір компресії.

Вперше технічне обслуговування проходять після 3000-5000 км пробігу, а їх періодичність вказана в техдокументації на транспорт. Компанія надає гарантію на всі виконані роботи, а заплатити за них можна будь-яким зручним способом.

Крім проведення ремонту, ТО транспорту та окремих робочих вузлів, Альфатех продає важку техніку для будівництва, сільського господарства, прокладання доріг тощо. Її огляд та тестування можливий на виставковому майданчику в м. Підгородне, Дніпропетровської області.