Ремонт двигунів Perkins

Проведення технічного обслуговування та ремонт двигунів Perkins, Commins, Deutz, Komatsu – популярні послуги в центрі спецтехніки Alfatech. Їх працездатність поступово знижується через надмірні навантаження та складні умови експлуатації транспорту. Тому в будь-який час кваліфіковані спеціалісти компанії готові провести повну діагностику для визначення дефектів та надати детальні консультації.

Всі роботи проводяться в цеху із сучасним обладнанням. Бригади виконують безоплатні виїзди в поле або на автомагістраль, де застрягла машина, для огляду та проведення ремонту. Якщо несправність складна, несправну деталь доставлять у цех для ретельної перевірки та усунення проблеми.

Моделі двигунів Perkins на ремонт або обслуговування

Сервіс центру спецтехніки Альфатех включає надання якісних послуг з очищення та діагностики робочих вузлів, заміні зношених елементів. Команда спеціалізується на перевірці моторів відомих брендів із США, Японії, Південної Кореї, країн Європи.

Модифікація двигуна Perkins Основні параметри Техніка, на яку встановлюється
1104D-44T із турбонаддувом та водяним охолодженням. Дизельний мотор об’ємом 4,4 л видає до 101 к. с. при 1500 обертах на хвилину. Максимальний крутний момент становить 392 H⋅м. Він оснащений системою прямого впорскування дизельного пального. Ресурс складає 30 000 мотогодин. Трактори Arma Track 804.4 FG, Landini Powerfarm 90 Techno, REX 90 GT, 90F, 90GE, Farmtrac 675 DT.
Навантажувачі Manitou MLT-X 735 T LSU, MLT-X 732.
Ґрунтовий каток Atlas Weycor AW 1070.
1204E-E44TA, турбонаддув з додатковим охолодженням та сажовим фільтром. Потужність двигуна на 4 циліндри досягає 173,5 к. с. при крутному моменті максимум 560 H⋅м. Комбайни Claas Lexion II 460 MTS II.
Трактори Lindner Geotrac 114 EP та 134 EP.
Екскаватори-навантажувачі Terex TLB 870, Hidromek HMK 102S Supra.
1104C-44T із турбокомпресором та системою прямого впорскування дизелю. Мотор видає до 100 к. с. Максимальний крутний момент становить 415 H⋅м, а частота обертання – 2300 обертів на хвилину. Екскаватори-навантажувачі Hyundai H940S, Hidromek HMK 102B, JCB 4CX, 3CX.
Трактори Massey Ferguson серій 5400 та 6400, Landini 7-230, 7-200, 7-180, Farmer-11246.

Мотори бренду «Перкінс» відправляють на перше ТО після відпрацювання 500 мотогодин для профілактики. При серйозних збоях в їх роботі потрібна детальна перевірка для виявлення пошкоджень.

Основні поломки двигунів Perkins

Часто несправності виникають в паливній системі через неправильну інжекцію або порушення подачі дизелю. Проблеми виникають через зношені форсунки, підшипники, корінні вкладиші. Про необхідність ремонту дизельного двигуна Perkins свідчать такі ознаки:

 1. Надмірна кількість диму з вихлопної труби. В залежності від його кольору говорять про засмічення повітряного фільтра, потрапляння в паливо води, перегрів або недостатній нагрів мотора, зношення поршнів.
 2. Масляний осад на пробці піддона. Він з’являється при пошкодженні фільтрів, мастильних каналів, патрубків, радіатора.
 3. Велике споживання палива. Якщо мотору потрібно занадто багато дизелю для нормальної роботи, можуть зноситись поршневі кільця, тоді пальне потрапляє до картера.
 4. Стукіт під час руху спецтехніки. Він виникає через розхитані форсунки, корінні вкладиші, надто швидку подачу палива у двигун.

Іноді мотор починає працювати на неповну потужність. Часто така ситуація пов’язана з низькою компресією, але також може виникати через пошкодження в циліндрах.

Етапи ремонту двигунів Perkins

Важливо визначити характер несправностей, тому після очищення мотора проводиться акустична та комп’ютерна діагностика. Під час її виконання вимірюється рівень масла та тиску, оцінюється стан електроніки, проявляються найпростіші недоліки. Далі процедура відбувається за наступним алгоритмом:

 1. зняття та розбирання двигуна;
 2. очищення деталей, їх огляд на наявність сколів та тріщин;
 3. заміна зношених елементів (клапанів, паливних форсунок, гільз, колінвалу);
 4. збирання конструкції з проведенням пусконалагоджувальних робіт;
 5. виконання холодної та гарячої обкатки (з навантаженням або без) на станку;
 6. монтаж відновленого мотора.

Скільки часу займуть вказані процеси, точно визначити неможливо. Перевірка стану двигуна бренду «Перкінс» може затягнутися на 2-3 дні, а тривалість виконання інших робіт залежить від складності пошкоджень, наявності запчастин на складі.

Умови ремонту двигунів Perkins від Alfatech

Встановлені в цеху станки WS2 та WS3, підйомний кран, стенди для розбирання та збирання моторів дозволяють виконувати такі види ремонтів:

 • гарантійний (надання обслуговування, передбаченого документацією в межах терміну гарантії);
 • післягарантійний;
 • капітальний (відновлення робочого стану двигуна шляхом встановлення нових основних деталей);
 • поточний (усунення незначних пошкоджень завдяки заміні зношених елементів).

Якщо не виходить самостійно доїхати в центр спецтехніки Alfatech, ремонтна бригада безоплатно виїжджає на виклик в будь-яку точку (додому, в поле, на трасу) для огляду та консультування на місці. При серйозних пошкодженнях машину транспортують в цех.

Спеціалісти Альфатех здійснюють огляд та складають акт приймання транспорту з переліком виявлених дефектів, проводять повну діагностику. В сервіс входять:

 • демонтаж двигуна (обов’язково складається відомість з вказаними пошкодженнями);
 • підкручування форсунок та інших деталей;
 • заміна зношених запчастин.

Майстри дають гарантію на свою роботу. Ціна комплексу послуг залежить від багатьох факторів (стану двигуна, складності та переліку виконаних заходів, вартості деталей), а заплатити можна будь-яким зручним способом.

Центр спецтехніки Альфатех також займається ремонтом двигунів Cummins, ремонтом двигунів Komatsu, продажем бульдозерів, екскаваторів, навантажувачів, катків та комплектуючих до них. Щоб пересвідчитись у гарному робочому стані та протестувати техніку, варто відвідати виставковий майданчик в м. Підгородне, Дніпропетровської області.