Техніка для транспортування

Транспортні платформи

Подкатегории
Параметры
Транспортні платформи Unia PL Unia PL Транспортна платформа

Транспортні платформи для перевезення сільськогосподарських машин, техніки

Сільськогосподарська платформаСільськогосподарська платформа використовується для транспортування аграрної техніки, тюків або рулонів сіна, соломи. Причіпне обладнання агрегатується з колісними тракторами, з'єднується з транспортним засобом за допомогою причіпного дишла. На відміну від кузова, транспортна платформа оснащена одноосной колісною базою, для перевезення об'ємних вантажів додатково встановлюються борту.

Транспортні засоби для виграє в зручності при завантаженні або вивантаженні вмісту: платформу можна опустити на землю за допомогою спеціального механізму, що значно знижує трудовитрати при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт.

Платформа низкопрофильна для трактора: особливості

Сільськогосподарські транспортні платформи з довжиною до 9 м і шириною 2,5 м мають вантажопідйомністю до 9 т. Універсальний транспортний засіб підходить для доставки різних вантажів:

  • навісного обладнання (плуга, обприскувача, борон, дискатори, косарок, сівалок) на оброблювану ділянку земельних угідь;
  • зламаною техніки для діагностики і ремонту в сервіси техобслуговування;
  • тюків до місця зберігання або до тваринницьким комплексам;
  • упакованих гранульованих добрив або хімікатів для видалення бур'янів.

Низькопрофільна платформа для трактора монтується на міцній металевій конструкції, яка покрита фарбою для запобігання корозії. Обладнання не вимагає спеціального техобслуговування, термін служби складає не менше 10 років. З метою зберігання можливий демонтаж модульної конструкції.

Купити причіп-платформу в Україні від компанії «Альфатех»

В компанії «Альфатех» можна купити причіп-платформу для трактора перевіреної європейської марки Unia за кращою ринковою ціною в Україні. Устаткування високої якості поставляється з заводів виробника протягом 10 робочих днів з моменту замовлення за адресою покупця нашої транспортної службою, можливий самовивіз оплаченої техніки з наших складських приміщень. Доступний вибір оригінальних запасних частин або аналогів інших брендів для заміни зношених деталей наявних агрегатів.

Ми працюємо на ринку України більше 15 років, регіональні представництва функціонують в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі та інших обласних центрах України. У місті Підгороднє, Дніпропетровської області працює виставкові зали площею 15 тис. кв. м, де наше обладнання можна оглянути і випробувати в роботі. Будь-яка інформація про техніку, яку реалізуємо, доступна за контактними телефонами.

Читать далее