Кормозаготівля

Прес-підбирачі

— 
Прес-підбирачі Kostka Kostka Прес-підбирач тюковий Експлуатаційна маса, кг: 1300 Потреба в потужності, к.с.: 30
Прес-підбирачі DF 1.8 D Eco DF 1.8 D Eco Прес-підбирач рулонний Експлуатаційна маса, кг: 2220 Потреба в потужності, к.с.: 50-70
Прес-підбирачі DF 1.8 D DF 1.8 D Прес-підбирач рулонний Експлуатаційна маса, кг: 2320-2520 Потреба в потужності, к.с.: 70-90
Прес-підбирачі DF 1.7/1.9 DF 1.7/1.9 Прес-підбирач Експлуатаційна маса, кг: 3120-3450 Потреба в потужності, к.с.: 80-110
Прес-підбирачі Master Master Прес-підбирач Експлуатаційна маса, кг: 3950-4150 Потреба в потужності, к.с.: 110-235

Прес-підбирач Unia

Прес-підбирачі — спеціалізовані сільськогосподарські агрегати для сінозаготовок. Вони пресують солому або суху траву з валків в тюки або рулони, обв'язують їх за допомогою пакувальних стрічок або дроту. Форма, розміри і вага спресованих виробів залежать від технічних характеристик пресового обладнання, уточнюються на етапі вибору агрегату відповідно до запитів тваринницьких комплексів. Впровадження такої техніки спрощує процес транспортування кормів до місця зберігання або на ферму, знижує витрати на заготівлю кормів для потреб тваринницьких господарств.

Типи прес-підбирачів

Прес-підбирач для сіна випускають в самохідному варіанті або для агрегування з колісними тракторами. Залежно від типу сполучного механізму з транспортним засобом, розрізняють навісні та причіпні моделі. Агрегати пресують сінаж вологістю до 20% в прямокутні тюки (маса 20-500 кг) або рулони (до 750 кг). Рулонні або тюкові прес-підбирачі розрізняються по конструкції і принципу роботи.

Тюковий прес-підбирач сіна складається з таких елементів:

 • механізму захоплення;
 • пресують камери;
 • ув'язувальної системи;
 • передавального механізму.

Сіно захоплюється пружинними зубами з валка і за допомогою шнеків перенаправляється в пресову камеру. Під тиском сировини автоматично включається в'язальний апарат. Голки обмотують тюк з обох сторін двома стрічками шпагату і пов'язують їх у вузол.

Рулонний прес-підбирач складається з транспортера, барабана, пресують камери, натяжної механізму і рухомого валика. Сіно подається по транспортній стрічці, скручується в рулон в прес бункері і, при досягненні допустимого діаметру, пускає в хід натяжна механізм. Рулон обмотується пакувальної стрічкою або сіткою і виштовхується з машини.

Переваги прес-підбирачів

Перш ніж купити прес-підбирач, потрібно враховувати такі фактори:

Прес-підбирач DF

 • продуктивність (маса сінажу, спресованого за годину роботи);
 • швидкість в'язального механізму (кількість тюків або рулонів, пов'язаних за годину);
 • розміри, вага і середня щільність тюків, рулонів;
 • ширина захвату тюкового прес-підбирача;
 • ємність пресової камери, можливість її регулювання;
 • рекомендована потужність трактора.

Сучасні моделі оснащені системою додаткової сушки, установками розмірів виробів, механізмом автоматичного регулювання щільності пресування. Переваги впровадження такої техніки:

 • скорочення часу на сінозаготівельних робіт;
 • зручне транспортування пресованих виробів;
 • контроль вологості кормів для зберігання.

Техніка зручна для транспортування на ділянку, проста в обслуговуванні і експлуатації.

Купити прес-підбирач в Україні від компанії «Альфатех»

Центр спеціальної техніки «Альфатех» реалізує рулонні і тюкові прес-підбирачі від відомого виробника сільськогосподарської техніки UNIA за найкращою ціною на ринку України. Наші регіональні представництва працюють у багатьох обласних центрах країни. Укладаємо угоди за лізинговими програмами, за домовленістю доставляємо куплену техніку в будь-який регіон України. Наше обладнання представлено на виставковому майданчику центрального офісу в Дніпропетровській області, де можна оглянути і випробувати моделі в роботі. Швидка довідка доступна за вказаними номерами телефонів в робочий час.

Читать далее