Ремонт тракторів

Центр спецтехніки Альфатех пропонує надійний сервісний супровід сільськогосподарської техніки. Кваліфіковані майстри здійснюють ремонт тракторів з використанням сучасного діагностичного обладнання та кращого інструментарію, наприклад, наплавочно-розточувального комплексу WS2, який дозволяє виконувати багато операцій прямо у місці знаходження с/г-техніки. Працюють 20 виїзних бригад, які надають сервісні, консультаційні, ремонтні послуги у будь-якому зручному для замовника місці.

При серйозних пошкодженнях ремонт китайського трактора проводиться на базі потужностей центру спецтехніки Альфатех. Ми поставляємо оригінальні запчастини, щоб відновлення сільськогосподарських машин здійснювалося швидко, а простоювання завдало мінімум збитків фермерському підприємству.

При зверненні клієнти можуть розраховувати:

 • на професіоналізм, високу кваліфікацію, досвід майстрів;
 • застосування стандартизованих ремонтних технологій;
 • безкоштовний виїзд інженера на огляд техніки;
 • виконання широкого спектра робіт;
 • прозору цінову політику;
 • оперативність усіх процесів.

Співробітники центру спеціалізованої техніки Альфатех проводять як поточний, так і капітальний ремонт тракторів, що дозволяє підтримувати техніку в робочому стані або швидко повертати в дію у разі виникнення несправностей.

Перелік можливостей ремонту тракторів від Альфатех

Більшість пошкоджень виникає через неправильні умови експлуатації, використання невідповідних робочих рідин (палива, мастил). Серед інших поширених причин – старіння механізмів, природне зношування технічних вузлів, недотримання термінів сервісного обслуговування.

Центр спецтехніки Альфатех пропонує ремонт двигунів тракторів різних рівнів залежно від стану силового агрегату, складності пошкодження, побажань замовника. Найекономніший варіант – роботи 1-го рівня. Вони вимагають мінімум деталей (замінюються ущільнювачі, поршневі кільця, підшипники), але можуть бути розширені за рекомендацією майстра. Відновлення двигуна 2-го рівня недороге, але дозволяє продовжити термін його експлуатації.

3-й рівень ремонту вибирають для техніки, яка працює в умовах підвищених експлуатаційних навантажень, щоб уникнути раптових збоїв та тривалих простоїв з фінансовими втратами. 4-й рівень забезпечує максимальну надійність двигуна, але займає більше часу. Відповідно, короткий простій на час обслуговування має бути рентабельним для підприємства.

Різновиди робіт

Необхідність ремонту паливної апаратури трактора виникає при появі протікань, відсутності подачі палива до форсунок, сторонніх шумів через зношені деталі. Поломки ПНВТ (паливних насосів високого тиску) вимагають якнайшвидшого усунення, адже призводять до зниження потужності, сильного димлення, нестабільної роботи двигуна. Залежно від результату діагностики ремонт ПНВТ тракторів включає:

 • регулювання, заміну ремкомплекту;
 • встановлення нових деталей/технічних вузлів;
 • ультразвукове чищення, перевірку форсунок;
 • налаштування робочих параметрів.

Нестабільна робота приладів часто свідчить про проблеми з генератором – центральним елементом електросистеми. Пристрій перетворює механічну енергію в електричну. Вона поступово накопичується в акумуляторі. За його несправності експлуатація техніки неможлива. Ремонт генератора трактора може вимагати відновлення або заміни:

 • реле, статора;
 • ротора, каркасу;
 • щіток, обмотки;
 • пластин, підшипників;
 • випрямного мосту.

Механічні поломки виявляються швидко, оскільки вони помітні неозброєним оком. Для усунення несправності на місце елемента, який зносився, встановлюється новий. Електричні збої знайти складніше, тому проводиться тестування на діагностичному обладнанні.

Вибивання швидкості, проблеми з перемиканням передачі, сторонні звуки (гул, скрегіт, стукіт) під час роботи коробки передач свідчать про необхідність ремонту КПП тракторів. Обов'язковій заміні підлягають:

 • розбиті стакани у корпусі КПП;
 • погнуті та вилки з непаралельними щічками;
 • вироблені підшипники;
 • тріснутий корпус;
 • зношений наконечник важеля коробки передач.

Конструкція с/г техніки включає багато складних технічних вузлів, тому майстри центру спецтехніки Альфатех пропонують широкий перелік послуг, який включає ремонт моста трактора, гідравліки, трансмісії, пневматики, гальм, шатунно-поршневої системи, колінчастого валу, інших деталей.

Ремонт та сервіс від сертифікованих фахівців

Альфатех – офіційний постачальник, сервісний центр, ремонтна база для тракторів виробництва YTO Group Co (Китай), Mahindra & Mahindra (Індія), Buhler Versatile (Канада), ВАТ МТЗ (Білорусь). Ми пропонуємо професійне обслуговування й інших популярних брендів сільськогосподарської техніки.

Інженери центру спецтехніки проходять навчання, тренінги, стажування в країнах Європи, США, Південній Кореї, тому мають високий рівень кваліфікації та великий досвід виконання ремонтних робіт різної складності.

Умови ремонту тракторів від Альфатех

Замовлення на сервісні послуги, ремонт спецтехніки, ремонт екскаваторів, підготовку с/г техніки до сезону, купівлю запчастин приймаються за контактними телефонами, вказаними на сайті. Заявка оформляється у день звернення, а формат надання послуг визначається відповідно до потреб замовника в технічному супроводі, діагностиці, відновленні технічних вузлів, огляді в польових умовах. Представництва нашої сервісної служби проводять ремонт тракторів у Києві, Одесі, Львові та в інших містах.

Якщо роботи виконуються на базі центру спецтехніки Альфатех, провести тестування готової машини можна в м. Підгородне, Дніпропетровської області. Клієнти одержують гарантію. Послуги оплачуються будь-яким зручним для вас способом.