Розкидачі добрив

Розкидувачі органічних добрив

Подкатегории
Параметры
Органічних Tytan Premium Tytan Premium Розкидач Потреба в потужності, к.с.: 60-150 Ширина захвату, м: 4-24
Органічних Tytan 20/24/30 Tytan 20/24/30 Розкидач Потреба в потужності, к.с.: 120-280 Ширина захвату, м: 5-24
Органічних Tytan 36 Tytan 36 Розкидач Потреба в потужності, к.с.: 280-500 Ширина захвату, м: 8-24
Органічних Apollo premium Apollo premium Розкидач Потреба в потужності, к.с.: 80-180 Ширина захвату, м: 8-24
Органічних Apollo 6/8/10/11/14/16 Apollo 6/8/10/11/14/16 Розкидач Потреба в потужності, к.с.: 50-130 Ширина захвату, м: 8-24

Розкидач органічних добрив

Розкидач органічних добрив використовується для збагачення грунту, щоб отримати хороший урожай. Органіка (гній, компост, курячий послід, харчові відходи) вноситься безпосередньо в грунт або розподіляється по поверхні перед обробкою розпушувачами.

Підкормове обладнання агрегується з тракторами за допомогою причіпного механізму, підходящий варіант підбирається з урахуванням потужності наявних транспортних засобів та рекомендованих виробником параметрів. Колісні агрегати доставляються на потрібну ділянку, вони невибагливі в техобслуговуванні.

Розкидач твердих органічних добрив: види

Розкидачі твердих органічних добрив складаються з таких елементів:

  • кузова для навантаження органіки з підйомною системою;
  • транспортера, який подає речовини;
  • ножів для подрібнення і дроблення;
  • розкидає механізму.

Розкидач органічних добрив

Управління робочими органами — з кабіни трактора. Вузькі конструкції підходять для садових робіт, для полів великих площ використовується техніка з шириною розкиду до 24 м. Потужні моделі дозволяють скоротити час роботи, але вимагає значної витрати палива.

Можна купити розкидач органічних добрив для трактора в Україні, орієнтуючись на такі технічні параметри:

  • необхідну потужність транспортного засобу;
  • вантажопідйомність, місткість бункера;
  • ширина захвату.

Кузов комплектується бортами, щоб збільшити допустимий обсяг вантажу. Завантаження бункера проводиться за допомогою сільськогосподарських навантажувачів. При знятому розподіляючому органі агрегат застосовується для перевезення кормів (силосу, соломи).

Розкидачі гною

Розкидачі гною складаються з циліндричного бака і вакуумної системи для подачі органіки. Сучасні моделі мають додаткові можливості:

  • перемішування до однорідної маси;
  • дозування подачі органіки;
  • стійкість до корозії за рахунок спеціального внутрішнього покриття.

Всі механізми живляться від трактора, з яким агрегований розкидач. Спочатку починає обертатися вал, який передає зусилля на редуктор. Транспортер відповідає за доставку маси до пристрою, що розкидає. Спеціальні подрібнювачі дроблять масу і відправляють її в сопла розкидача. Спіралі забезпечують розкид маси на поверхню грунту, приводи дозволяють контролювати дозу внесення добавок.

Купити розкидач органічних добрив в Україні від компанії «Альфатех»

Компанія «Альфатех» реалізує причіпне та навісне обладнання для внесення органічних добавок перевіреної марки UNIA. Пропонуємо сільськогосподарські агрегати високої якості за найкращою ціною на ринку України. Щоб купити розкидач гною або іншої органіки, потрібно зв'язатися з регіональними представниками компанії або менеджерами за допомогою контактних даних цього сайту.

Наші регіональні представництва працюють у всіх обласних центрах України. Оглянути і випробувати в роботі моделі аграрної техніки можна на виставці в селищі Підгородне, Дніпропетровської області.

Читать далее