Сільськогосподарська техніка

  


Сільськогосподарська техніка

У сучасному сільському господарстві ручну працю замінили машини. Сільськогосподарська техніка використовується на всіх етапах аграрного виробництва: для передпосівної підготовки, удобрення грунту, посіву або збирання врожаю, заготівель, перевезення або роздачі кормів у тваринництві. Ефективність роботи аграрних комплексів залежить від продуктивності машин і механізмів.

Технології обробки грунту постійно оновлюються з урахуванням новітніх наукових досліджень, для їх реалізації проектується і проводиться нова сільгосптехніка. Впровадження сучасної сільськогосподарської техніки дозволяє отримати високі показники в рослинництві і тваринництві при мінімальних витратах часу і матеріальних засобів, значно скоротити собівартість продукції.

Вибір сільськогосподарської техніки

Сучасний ринок пропонує різні види аграрної техніки вітчизняного та зарубіжного виробництва. Сільгосптехніка перевірених марок краще дешевших аналогів, так як якісні механізми виграють в терміні служби.

Продаж сільгосптехніки в Україні проводиться з урахуванням технічних характеристик, зазначених виробником, а також наступних факторів:

  • тип робіт (передпосівна підготовка, посів, збирання врожаю, заготівля кормів);
  • обсяги аграрного виробництва (площі земель, кількість поголів'я);
  • територіальні та кліматичні особливості (тип ґрунту, рельєф місцевості);
  • мобільність, компактність для зручного транспортування в потрібний регіон.

Будь-яка машина, в тому числі і техніка для сільського господарства, вимагає техобслуговування, планового ремонту. Тому гарантія сервісного обслуговування, підтверджена сертифікатом виробника, значно скоротить витрати на профілактичні огляди та ремонтні роботи.

Переваги аграрної техніки від компанії «Альфатех»

Ми реалізуємо тільки надійну техніку відомих зарубіжних марок. Прямі поставки від заводів-виготовлювачів дозволяють продавати технічні засоби за найкращими цінами. Аграрна техніка в каталозі «Альфатех» представлена ​​в великому асортименті. Крім цього, наші покупці отримують додаткові бонуси:

грамотна консультація професійних фахівців при виборі нових моделей або в процесі оновлення існуючих технічних засобів; повна діагностика і ремонт (під час або після закінчення гарантійного терміну); доставка замовленої сільськогосподарської техніки (нових засобів, запчастин) в будь-який регіон України в обумовлені терміни.

У пріоритеті нашої компанії - взаємовигідне співробітництво з урахуванням всіх побажань клієнтів. Наші постійні замовники отримують додаткові переваги за рахунок лізингових програм.

Купити сільгосптехніку в Україні

Центр сільськогосподарської техніки Альфатех - офіційний дилер відомих зарубіжних виробників аграрної техніки Bobcat (телескопічні навантажувачі Agri, міні-навантажувачі з величезним вибором навісного обладнання), Versatile і Mahindra (трактора), Agrisem (культиватори, борони, глибокорозпушувачами), Unia, UNLU (навісне обладнання для всіх видів обробки грунту), Tecnoma (обприскувачі самохідні та причіпні). Виставковий зал нашої техніки функціонує в селищі Підгородне (Дніпропетровська обл.), Моделі сільськогосподарських агрегатів можна не тільки оглянути, але й протестувати їх роботу.

Наша регіональна мережа включає представництва в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Черкасах та інших великих містах Украіни.Чтоби купити сільгосптехніку потрібної комплектації або підібрати запчастини, необхідно відправити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними телефонами. Замовлена ​​сільгосптехніка в Україні доставляється нашої транспортної службою в будь-який регіон країни. Є можливість самовивозу продукції зі складу. Терміни поставки і будь-які інші питання обговорюються з менеджером по телефону. Звертайтеся - якість нашого сервісу перевірено багатьма клієнтами!

Читать далее

Шановні клієнти, фахівці нашої компанії готові відповісти на всі Ваші запитання.

Відправлено...

Якщо Ви не змогли додзвонитися - повідомте нам, будь ласка, свою контактну інформацію і ми Вам зателефонуємо протягом години або в інше вказане Вами час.

Відправлено...

Шановні клієнти, фахівці нашої компанії готові відповісти на всі Ваші запитання.

Відправлено...

Шановні клієнти, фахівці нашої компанії готові відповісти на всі Ваші запитання.

Відправлено...

Шановні клієнти, фахівці нашої компанії готові відповісти на всі Ваші запитання.

Відправлено...