Техніка для транспортування

Причепи для трактора

Подкатегории
Параметры
Прицепи Unia P Long Unia P Long Двовісний транспортний причіп
Прицепи Unia PS Unia PS Причіп

Прицеп к тракторуСільськогосподарські причепи використовуються для перевезення зернових, кормових культур, транспортування тюків або рулонів сіна, соломи до місця зберігання, в тваринницькі комплекси. Міцні металеві кузова монтуються на конструкціях з колесами, оснащені підйомним механізмом для вивантаження вмісту.

Причіпні моделі агрегуються з колісними тракторами за допомогою з'єднувального механізму. Таке обладнання потрібно кожному аграрному господарству, підбирається з урахуванням потужності наявних транспортних засобів та запланованих обсягів перевезень.

Сільськогосподарський причіп для трактора

Сучасні причепи для сільськогосподарської техніки володіють такими характеристиками:

  • міцна рама ходової частини виробляється з профільованого металу, не піддається корозії, служить тривалий час;
  • в оснащення входять система гальм з автоматичним регулюванням сили гальмування, циліндри для вивантаження;
  • для герметичності передбачені ущільнюючі елементи, тент для покриття вмісту зверху;
  • сучасна конструкція несучої рами дозволяє робити навантаження на невеликій висоті;
  • широка ходова база з великим межосних відстанню гарантує безпечне транспортування і розвантаження вантажу в будь-яких умовах;
  • на поверхню порошковим методом наноситься шар фарби для запобігання корозії.

Сільськогосподарський причіп для трактора підходить для застосування при несприятливій погоді, в умовах бездоріжжя. Для захисту від засмічення на задніх колесах передбачені бризковики. Для доступу до платформи є сходи, в темний час доби включається освітлювальна система.

Купити причіп до трактора в Україні від компанії «Альфатех»

Центр спеціальної техніки «Альфатех» продає причепи до тракторів від відомого польського виробника сільськогосподарської техніки Unia. Пропонуються моделі високої якості вантажопідйомністю 6 ... 16 тонн.

Міцний кузов витримує важкі вантажі з високим тиском на дно, герметичність дозволяє транспортувати сипучі речовини (зерно, гранульовані добрива, грунт). Для зручного розвантаження передбачено тристороннє перекидання. Надійне і щільне закриття заднього борту забезпечують спеціальні затискачі, після опускання спрацьовує автоматичне блокування.

У «Альфатех» можна купити сільськогосподарський причіп за найкращою ціною на ринку України, у нас налагоджені прямі поставки (техніка для транспортування, транспортні платформи, бункери-перевантажувачі зерна) з заводів виробників. Можливі угоди за лізинговими програмами. Наші регіональні представництва працюють в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Рівному та інших обласних центрах України. У місті Підгородне, Дніпропетровської області відкрита виставкові зали нашого обладнання, техніку можна оглянути і випробувати в роботі.

Читать далее