Новини

Як поставити трактор на облік і зняти з обліку
18.05.2024

Після придбання сільськогосподарської техніки, в тому числі трактора, вона потребує обов'язкової постановки на облік. Реєстрація проходить за встановленою державою процедурою.

Що таке чизелювання ґрунту?
18.05.2024

Чизелювання – різновид ґрунтової обробки, який проводиться за допомогою чизельного плуга. Цей процес дозволяє зруйнувати утрамбований шар землі, який утворюється в результаті багаторічної роботи важким плугом.

Дискування землі: як правильно проводиться
18.05.2024

Дискування – спеціалізована обробка ґрунту для його розпушування та зрізання бур’янів. Процедура робить землю більш родючою для вирощування сільськогосподарських культур.

Повітряний компресор PA825V Bobcat: надійний партнер у сфері енергетики
04.03.2024

Будівництво, ремонт, чи будь-який інший проєкт, що потребує надійного постачання стисненого повітря, зараз стає ще простішим і ефективнішим завдяки високопродуктивному повітряному компресору PA825V.

​Розчищаємо шлях: Рішення для прибирання снігу
18.01.2024

Пропонуємо інноваційні рішення та передові технології в галузі снігоприбирання, які дозволяють оптимізувати цей процес та забезпечити високий рівень безпеки й комфорту для наших клієнтів.

Що таке точне землеробство?
28.12.2023

У світі популярності набуває точне землеробство – високотехнологічний метод рільництва, що передбачає використання даних супутників та датчиків для отримання високого врожаю.

Який трактор вибрати фермеру?
28.12.2023

Потужний трактор для фермера не просто забаганка, а необхідна техніка для якісної та швидкої обробки поля. Перед придбанням необхідно визначитись з характером та обсягом робіт, які повинен виконувати цей транспорт.

Ковші для навантажувача: типи та критерії вибору
28.12.2023

Якісні ковші для навантажувача та екскаваторів справляються з великими обсягами роботи, оскільки задатні витримувати високе навантаження та легко перевозять вантажі на не великі дистанції.

Передано екскаватори Hyundai HX300SL
28.12.2023

У рамках меморандуму про співпрацю з Республікою Корея вже є перші вагомі кроки у сфері відбудови Миколаївського регіону.

Нові аксесуари для мастил Bobcat
26.12.2023

Новий асортимент аксесуарів для змащування, з високоякісними насосами, доступними в мобільному або стаціонарному виконанні.

Основні несправності паливного насоса спецтехніки
23.11.2023

Паливний насос в спецтехніці – це важливий елемент, який забезпечує роботу двигуна, подаючи паливо. Від його надійності залежить ефективність всієї машини.

Як поставити на облік спецтехніку?
23.11.2023

Для легального використання спецтехніки відповідно до українського законодавства, вона підлягає реєстрації. Процедуру потрібно проходити обладнанню, яке використовується як для особистих цілей, так і для комерційної діяльності.

Як вибрати гідравлічний фільтр для спецтехніки?
23.11.2023

Для того, щоб забезпечити ефективне очищення бензинових або дизельних двигунів спецтехніки, використовується спеціальний елемент – гідравлічний фільтр.

Щітки дискові Bobcat
15.11.2023

Розглянемо важливий аспект утримання та ефективного функціонування таких щіток — правильний вибір щетини. Дізнаємося, які параметри та якості щетини впливають на результативність замітання.

Що це AdBlue® та для чого ця рідина?
07.11.2023

AdBlue® - це рідина, яка сприяє перетворенню шкідливих молекул NOx з неочищених вихлопних газів на нешкідливі азот і воду;