Фільтри, мастила та робочі рідини

Основне завдання фільтра - максимально знизити експлуатаційні витрати машини і забезпечити безпечний і безперебійний цикл роботи. Оригінальні фільтри для спецтехніки здатні якісно убезпечити кожну окремо взяту систему машини і значно знизити знос компонентів. Залежно від застосування, все фільтри, встановлені на машини спеціального призначення, поділяються на:

  • Паливні - призначені для захисту системи подачі палива шляхом фільтрації і подальшого збору непотрібних частинок, що містяться в солярці або бензині;
  • Повітряні - оберігають двигун від пилу. Своєчасна заміна повітряного фільтра гарантує мінімальну витрату палива і поліпшені показники ефективності роботи машини в цілому.
  • Салонні - гарантують чисте повітря всередині салону машини. Сьогодні можна зустріти салонні фільтри на основі фільтрованої паперу, активованого або дрібнодисперсного вугілля.
  • Масляні - дозволяють позбавити від можливих частинок пилу присутніх в робочих рідинах.

Види фільтрів для спецтехніки, представлені в Альфатех

Центр спеціальної техніки «Альфатех» зібрав у своєму каталозі найрізноманітніші модифікації фільтрів для всіх нових і раніше випущених спецмашин, провідних світових виробників. Для того, щоб правильно підібрати і купити фільтр для екскаватора, на гідравлічний навантажувач або бульдозер необхідно враховувати наступні параметри: місце установки, марку та категорію спецтехніки, модель, об'єм і потужність двигуна, вид палива, температурні умови експлуатації. Для екскаваторів і фронтальних навантажувачів, наша компанія пропонує: повітряні фільтри, масляні фільтри, гідравлічні фільтри, фільтра попереднього очищення й інші.

Важливо пам'ятати, що своєчасна заміна фільтрів - це перший крок до успішного обслуговування будь-якої машини спеціального призначення. Однак, не менш важливим є застосування рекомендованих мастильних матеріалів і робочих рідин. 

Олива для спецтехніки

Модельні ряди спецтехніки стрімко поповнюються все новими моделями, що відрізняються від попередніх: витривалістю, потужністю і ефективністю виконання поставлених завдань. Разом з цим зростають вимоги до якості робочих рідин і мастил. Тільки відповідне і якісне масло для екскаватора або навантажувача здатне поліпшити робочі характеристики машини і продовжити термін її експлуатації.

Центр спецтехніки «Альфатех» пропонує вам купити масло для навантажувача Bobcat, Caterpillar, Dressta, Fiat, Hyundai, Mitsubishi, Toyota. Наше завдання - надати клієнту максимальну кількість різнотипних послуг, тому крім продажу наші фахівці візьмуться за заміну фільтрів або заміну робочих рідин.

Альфатех - це більше ніж просто центр спеціалізованої техніки.