Ріжучий інструмент

Зуби і коронки

З огляду на специфіку роботи екскаваторів і навантаження на робочий інструмент машини (ківш), логічно що найбільш зношуються в роботі зуби, коронки і адаптери. Найчастіше ківш із зубами використовується при розробці міцних грунтів. Зуби ковша ще прийнято називати ріжучими елементами, оскільки основним завданням їх є розпушування різних гірських порід. В залежності від виду робіт, купити зуб ковша можна наступних різновидів:

  • центральний - призначений для потужного натиску на землю;
  • довгий посилений - відрізняється неймовірною зносостійкість;
  • бокові, ліві і праві.

Центр спеціальної техніки «Альфатех» має в продажу найрізноманітніші типи зубів, вироблених всесвітньовідомими компаніями: Caterpillar, Hyundai, Jcb, Bobcat і інших. Всі представлені зуби оригінальні, протестовані на відповідність встановленим вимогам, вирізняються високою міцністю і експлуатаційними властивостями.

Навіщо потрібні коронки ковша

Коронки на ківш екскаватора - частина робочого органу, призначеного для поділу грунту від масиву. Вид коронки безпосередньо залежить від різновиду і специфіки грунту: для м'яких порід, гірничорудних, мерзлих і звичайних грунтових покриттів. . Основна функція коронок - захист від зносу ріжучої кромки ковша. Ці деталі швидко зношуються і вимагають своєчасної заміни. Для того щоб забезпечити швидкий монтаж (демонтаж) коронок на ковш використовуються спеціальні адаптери.

Альфатех – все що потрібно для вашої техніки.