Сервіс і ремонт

Компанія АЛЬФАТЕХ окрім продажу спеціальної техніки пропонує своїм клієнтам ще й список послуг з її сервісного супроводу, включаючи
ремонт екскаваторів, навантажувачів та іншої вантажної спецтехніки. У розпорядженні нашої сервісної служби знаходиться величезна

стоянка машин спеціального призначення, діагностуюче обладнання, необхідний інструментарій,
 


а також 20 виїзних бригад здатних кваліфіковано і швидко надати консультаційні послуги
та ремонт в зручному для вас місці.

Для того, щоб експлуатація нашої техніки не приносила вам клопоту, ми пропонуємо вам наступні 
сервіси спецтехніки:

 

 • Технічне обслуговування і діагностика
 • Ремонт під час гарантії і після її закінчення
 • Обслуговування кондиціонерів
 • Ремонт ходової частини гусеничної техніки
 • Капітальний ремонт та обслуговування спецтехніки
 • Ремонт трансмісії і мостів ZF
 • Надання консультаційних послуг
 • Цілодобова підтримка на всій території України

Незалежно від поставленого завдання, як правило, ремонт будівельної техніки проходить у кілька етапів, і має осн

овні види робіт в залежн

ості від типу несправності (ремонт гідронасоса, ремонт гідравліки спецтехніки, ремонт ковша, стріли і т.д.).

Етапи ремонту і технічного обслуговування екскаватора:

 • Очищення техніки від пилу і зовнішньої бруду
 • Розбирання техніки на вузли й агрегати, а також їх очищення
 • Діагностика і виявлення несправних деталей
 • Оцінка їх стану, після чого проводиться безпосередній ремонт і обслуговування екскаватора.

Однак, найбільш частою проблемою зниження продуктивності екскаватора, його швидкості і наявність постійного шуму може бути причиною несправності гідравліки. У випадки виникнення даної несправності, доцільно буде доручити ремонт гідравліки екскаваторів фахівцям, що мають необхідний досвід і знання для вирішення даної проблеми.

Центр спецтехніки Альфатех пропонує своїм клієнтам кваліфіковану допомогу в обслуговуванні будь-якої техніки, включаючи сервіс екскаваторів. Ми гарантуємо вам швидку діагностику, виявлення причин несправності, а також пошук найбільш оптимального рішення для їх усунення.

Більш детальну інформацію щодо роботи та обслуговування спецтехніки ви можете отримати на нашу контактним телефоном. У випадки необхідності ми готові надати вам інформацію про те, як вчасно виявити заводський брак, і збільшити термін експлуатації спецмашин за допомогою правильного догляду за ними. Професійно і швидко вирішимо всі ваші питання щодо сервісу та ремонту важкої техніки.

За допомогою спеціального переносного розточувально-наплавочного комплексу можна виконувати наступні види робіт наші фахівці якісно та оперативно виконають наступні роботи, такі як:

Наплавка і розточування (відновлення) внутрішніх і торцевих поверхонь:
 

 • Використання наплавочно-розточувального комплексу WS2 дозволяє проводити ремонт безпосередньо на відремонтованому вузлі, а також виконувати відновлювальні роботи в таких важкодоступних місцях, де раніше ставилася по сумнів сама можливість проведення ремонту;
 • При використанні переносного розточувально-наплавочного комплексу WS2 відпадає необхідність демонтажу і перевезення вузлів для проведення робіт на потужностях ремонтних підприємств - всі роботи проводяться безпосередньо на місці знаходження техніки.
   

Циліндричне внутрішнє розточування отворів діаметром від Ø 42 мм до Ø 400 мм
 

Наплавка:
 

 • Внутрішня наплавка отворів діаметром від Ø 25 мм до Ø 400 мм
 • Зовнішня наплавка отворів діаметром від Ø 20 мм до Ø 400 мм
 • Свердління отворів діаметром від Ø 5 мм до Ø 45 мм
 • Нарізування різьби мітчиком від Ø 8 мм до Ø 45 мм
   

  Виготовлення ШВТ на висококласному німецькому обладнанні Uniflex з комплектуючих Cast (Італія), LWM (Німеччина), Semperit (Австрія).
  Ремонт та обслуговування гідромолотів
  Ремонт і обслуговування баштових кранів, кран-балок
  Ремонт та обслуговування гірничорудного обладнання

Контакти сервісного центру:

Адреса: Україна, Дніпропетровська обл., м. Підгороднє, Автодорога М04, Знам'янка-Луганськ, Ізварино
Тел.: +38 056 732 33 46
Факс: +38 056 732 33 78
Тел. гарячої лінії: +38 067 541 11 11  
Електронна пошта: service@alfatechtd.com.ua               


Шановні клієнти, пріоритетним напрямком нашої компанії Альфатех є надання високоякісного сервісу, цілодобова технічна підтримка клієнта на всій території України.

Фахівці нашої сервісної служби постійно проходять навчання і підготовку у постачальників техніки як на заводах - виробниках так і на спеціальних тренінгах центрах в Кореї, Європі, Америці.

Сучасний сервісний центр, укомплектований повним спектром спеціального і діагностичного устаткування, складом оригінальних запасних частин та матеріалів для проведення ремонтів будь-якої складності, розташований у Дніпропетровській області. Також представництва сервісної служби є в Києві, Львові, Запоріжжі, Одесі та ін. містах України.

Більш детальну інформацію щодо роботи та обслуговування спецтехніки ви можете отримати в нашому кол-центрі, за номером +38 (067) 541 11 11 або електронною поштою service@alfatechtd.com.ua. У випадку необхідності ми готові надати вам інформацію про те, як вчасно виявити заводський брак, і збільшити термін експлуатації спецмашин за допомогою правильного догляду за ними. Професійно і швидко вирішимо всі ваші питання щодо сервісу та ремонту важкої техніки.